2726
عنوان

بهم گفته بود یکیو میخوام راحت بیاد خونه م....

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 33 پست

واسه ارامش این پیج نی نی رو نگاکنید.من غش کردم بقران بادیدنشون عاشقشونم😍😍😍😍😍😐

just.baby

کاربرآقا...کاربرآقا..کاربرآقا✋khz.ahwazبسلامتی " آب" که هر چی هم بجوشه باز یک رنگه وشفاف👌Month=E3fand♡من " پرسپولیسیم " مغرورانه ترین جمله ی دنیا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یک توصیه برادرانه: قول و قرار و تعهدی که کتبی نشده و در دفترخانه ازدواج به ثبت رسمی نرسیده، به درد ...

همون کتبی شده هاشم اینروزا ب درد لای جرز نمیخورن

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم ،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم
واسه ارامش این پیج نی نی رو نگاکنید.من غش کردم بقران بادیدنشون عاشقشونم😍😍😍😍😍😐 just.baby

😐یه شکر وسط کلامتون میگفتی

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم ،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم
2728

چون خودش را شکارچی میدونه می‌خواد شکارت کنه 

وقتی کرد از این کارش لذت میبره که یکی مثل تو که پا نمیده را شکار کرده به خیال باطل و احمقش احساس کاذب شجاعت میکنه 

خر نشی یکبار گولش را بخوری به جرم مزاحمت شکایت کن ازش

فقط خدا ❤️❤️❤️
باید اعتراف کنم که همجنسان من بعضاً خیلی پدرسوخته تشریف دارن و همینطور اعتراف کنم که از سه روز پیش ک ...

بنظرتون اگه یک اقایی بودین ک شغل خوب وموقعیت مقامی خیلی خوبی داشتین عاشق دختری ک پرانرژی هست وگاهی شوخی هم میکنه اما حدنگه میداره و سبک بازی وجلبه توجه نمیکنه چهرش طبیعی زیبا باشه وخیلی بهتون احترام بذاره و راحت ومعمولی صحبت  کنه میشدیدیان؟

باید اعتراف کنم که همجنسان من بعضاً خیلی پدرسوخته تشریف دارن و همینطور اعتراف کنم که از سه روز پیش ک ...

😢

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست

بگو حتی نظرم برای دوستی ساده هم عوض شده،اگر واقعا قصدت جدیه بفرما خواستگاری وگرنه بای بای

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
بنظرتون اگه یک اقایی بودین ک شغل خوب وموقعیت مقامی خیلی خوبی داشتین عاشق دختری ک پرانرژی هست وگاهی ش ...

عاشق شدن به استدلال نیست. هیچ عاشق واقعی  برای عشق خودش دلیل منطقی نداره. 

من زیاد با عشق موافق نیستم چون خیلی وقت ها اشتباه تصمیم می گیره و عین آتش فشان فوران می کنه و خاموش میشه. 

ولی با انس گرفتن موافقم. 

همون که قرآن هم میگه:

وَمِنْ آیَاتِهِ أَنْ خَلَقَ لَکُم مِّنْ أَنفُسِکُمْ أَزْوَاجًا لِّتَسْکُنُوا إِلَیْهَا وَجَعَلَ بَیْنَکُم مَّوَدَّةً وَرَحْمَةً إِنَّ فِی ذَلِکَ لَآیَاتٍ لِّقَوْمٍ یَتَفَکَّرُونَ»

دیدید! نگفته عشق. گفته رفاقت و مهربانی 

ود در عربی یعنی رفاقت همراه انس 

Sonata for a Good Man 
عاشق شدن به استدلال نیست. هیچ عاشق واقعی  برای عشق خودش دلیل منطقی نداره.  من زیاد با عشق ...

حالامثلا باعاشق شدن موافق باشید ایا به عنوان یک اقادرموقعیتی ک پست قبل گفتم عاشق همچین دختری میشدید؟

حالامثلا باعاشق شدن موافق باشید ایا به عنوان یک اقادرموقعیتی ک پست قبل گفتم عاشق همچین دختری میشدید؟

چرا که نه. 

ثروت و موقعیت اجتماعی اگر باعث بشه آدم خودش را گم کنه، معلومه آدم کم ظرفیتی هست. 

Sonata for a Good Man 

رفته دوراشو زده برگشته البته براش عادیه به قول خودش ،،،،،میتونی کنار بیای باهاش ؟؟قشنگ معلومه دختر بازه 

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️
2706