2726

وقتی باهام کات کرد دقیقا این حرفارو زد گفت تو خیلی دختر خوبی هستی پاکی ،خیلی ساده ای منو تو خیلی باهم فرق داریم من یه نفرو میخوام راحت بیاد به خونه م این چیزا برای من خیلی عادیه نمیخوام به راه بد بکشونمت به درد هم نمیخوریم

الان چرا میخواد برگرده؟اون منو کامل میشناسه میدونه به خواسته هاش تن نمیدم

به نظرتون عاشقم شده یا... نمیدونم واقعا خودمم هنگ کردم اخه اون منو خوب میشناسه میدونه اون کاره نیستم

من ۲۵ اونم ۲۶ سالشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید اعتراف کنم که همجنسان من بعضاً خیلی پدرسوخته تشریف دارن و همینطور اعتراف کنم که از سه روز پیش که در نی نی سایت هستم، فهمیدم برخلاف تصور، غیر همجنسانم هم بعضاً بسیار ساده و خوش باور هستند (:

Sonata for a Good Man 
2728

شاید رفته دور هاشو  زده 

دیده تهش هیچی نیست برگشته  

بیایید یه کار کوچک برای فرج مولا بکنیم بعد از هر نماز ۱۰ باراَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بخوانیم..صلوات خاصه حضرت زهرا،،،اللّهمّ صلّ علی فاطمهٔ و أبیها و بعلها و بنیها [و السّرّ المستودع فیها] بعدد ما أحاط به علمک.بارپروردگارا؛ درود فرست بر فاطمه و پدر بزرگوارش و همسر گرامی‌اش و فرزندان عزیزش (و آن رازی که در وجود او به ودیعه نهادی)، به تعداد آنچه دانش تو بر آن احاطه دارد..................هرگز به مقصد نمیرسید،مگر آنکه همه‌ی راه را با همه احتمالاتش یکبار<حس>کرده باشید:)

من باشم با کسی که بگه آدم میخوام واسه اون کار کلا راهش نمیدم بیاد خواستگاری چه برسه بخوام روی چراغ سبزای مجددش فکر کنم از این مرد زندگی برات در نمی یاد ولش کن

زندگی یه جاهایی سخته یه جاهاییش آسون توی آسوناش بیخیال سختاش نشو و واسش برنامه داشته باش و توی سختاش واسه آسون شدن و خوب کردن حالت تلاش کن. هر دوش میگذرن. زندگی همینه یه سفره باید از مسیر لذت ببری نه اینکه به فکر رسیدن به مقصد باشی. توی مقصد فقط باید از قطار زندگی بری پایین و سفر تمومه. یادت باشه زندگی چه خوب چه بد اونی که بتونه طعم زندگیشو تا پایان سفر شیرین نگه داره برنده اس و تنها کسی که میتونی این شیرینی رو تا پایان برات حفظ کنه خودتی و بس.نه مادرو خواهرو بستگانو حتی همسرت. چایی نبات زندگی خودت باش😊🙃

میشه بدونم اسمش چیه یه نفر دگم یه همچین تاپیکی زده بود:/

در اوج جوانی🙂متاهل😂تازه عروس😌تخصص تبدیل دوس پسر به شوهر😂دارای۵سال تجربه دوستی با عشقم( پسر عمم)و حالام در حال زندگی در کنارش😍روز عروسیمون ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ قشنگ ترین شب زندگیم🥺

عاشقتم شده باشه ذاتش خرابه اگه بهش برگردی دست خودش نیستا ولی قلبتو با دختربازیو خیانتاش جرباجر میکنه:]

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
باید اعتراف کنم که همجنسان من بعضاً خیلی پدرسوخته تشریف دارن و همینطور اعتراف کنم که از سه روز پیش ک ...

یک توصیه برادرانه:

قول و قرار و تعهدی که کتبی نشده و در دفترخانه ازدواج به ثبت رسمی نرسیده، به درد لای جرز دیوار می خوره (:

دیگه اینو کسی خوند و باز هم گول خورد، تقصیر خودش هست. 

Sonata for a Good Man 

برگشتن ب رابطه ای که کات کردین مثل پوشیدن لباس هایی ک شسته نشدن بعد از حمومه ، اگه دوست داشت کات هم نمیکرد ، احتمالا ی چیزایی تو فکرش هست

الله...                                                                                          بسم ربِ شهداء...                                                                                     من قهرمآن زندگیم رو تو آیینه میبینم...                             
2706