2737
2734
عنوان

جاری از برادر شوهرم بزرگ‌تر بعد عروس سابق یکی از فامیل ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1470 بازدید | 81 پست
اسی تو بد نوشتی یا من بد خوندم یعنی خواهرشوهرات ی زن بدنام ک عروس فامیل شوهدت بوده رو انداخته ب داد ...

اره دقیقا همین جوری 

عین کابوس میمونه نه 

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
وایی خدا بهت رحم کنه

رشته خودت چیه؟

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالا آدم دلش کباب میشه بعد اولای ازدواجم پیش ما زندگی می‌کرد خیلی ناراحتم براش  ولی تمام فام ...

امان از دست فامیلا 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️هر چه از فامیلا فاصله بگیرن براشون بهتره چون مشخصه هر بار ببیننشون قراره زخم زبون بزنن و زندگیشونو خراب کنن

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
منم همین بودم تو بارداری ولی دانشجو بودم پا میشدم کلاسارو حاضری میزدم باز میزاشتم میخوابیدم بیدار می ...

ای بلا من مرخصی یه ساله گرفتم 

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
2728

انقدر راحت قضاوت نکنید تهمت نزنید کل فامیلها و شهر هم ببینن دروغه . ادم چیزیو با چشم نبینه نباید قضاوت کنه حتی ببینه هم نباید قضاوت کنه شاید طرف توبه کرده .مگه خودمون پیغمبریم. هر جی بوده خود طرف خواستتش به شوهر شما و فامیل هم ربطی نداره قضاوت کنن. خاک تو سر فامیل که راحت وومدن آبرو بردن خدا آبروشونو میبره حتما

ای بلا من مرخصی یه ساله گرفتم 

من بعد زایمانم مرخصی گرفتم که مهر تموم میشه 

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 
امان از دست فامیلا 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️هر چه از فامیلا فاصله بگیرن براشون بهتره چون مشخصه هر بار ببیننشون ...

من که کلا رفت و آمدی ندارم ولی از تابستون ما رو سرویس کردن 

عمه شوهرم هر جا شوهرم میبینه میگه داداشت زن سابق فلانی گرفته احمق عجوزه 

2738
انقدر راحت قضاوت نکنید تهمت نزنید کل فامیلها و شهر هم ببینن دروغه . ادم چیزیو با چشم نبینه نباید قضا ...

نه خودش خودشو رسوا کرد بقیه زخم میزنن 

من که کلا رفت و آمدی ندارم ولی از تابستون ما رو سرویس کردن  عمه شوهرم هر جا شوهرم میبینه میگه ...

فضولن مردم  انگار زندگی بقیه به اینا چه ربطی داره  .نکه خودشون زندگیشونو بهشت کردن میخوان زندگی همه رو ابادکنن با دخالت هاشون

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
احتمالا برادرشوهرتو چیز خور کردن دعا دادن خورده  ولی خب اگر اون راضیه دیگ شما حرص نخورید چ میش ...

راضی نیست بیچاره قضیه خیلی پیچیده تره به نظرم به این سادگی نمیشه 

فقط گفته بود من چجوری مهریه بدم شوهرم شقیقه هاش سفید شده 😕😕😕

فضولن مردم  انگار زندگی بقیه به اینا چه ربطی داره  .نکه خودشون زندگیشونو بهشت کردن میخوان ...

خودمون میگیم مردم در دهنشونو نمیشه بست 

شوهرم میگه این چرا خودشو کرد تخم لق دهن مردم 

بعد خواهرش به پسر دایی‌شون کفته بودن اینو بگیر باهاش همخونه بودن با زنه 

پسر داییش گفته نه این دیشب فلان جا بود این اصلا اوضاش درست نیست بعد همون آدم انداختن به داداششون

خودمون میگیم مردم در دهنشونو نمیشه بست  شوهرم میگه این چرا خودشو کرد تخم لق دهن مردم  بع ...

عجب ادمین🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️اینا عمدا کردن انگار خصومت شخصی داشتن اصلا

احتمالا برادرشوهرتو چیز خور کردن دعا دادن خورده  ولی خب اگر اون راضیه دیگ شما حرص نخورید چ میش ...

ببینم یعنی چیز خور واقعی ؟؟؟؟پسر داییش میگه یه شب تا صبح تو خونه راه رفتم باهاش حرف زدم گفتم این با منم بوده با فلانی رفیق جفتمون هفته پیش فلان مهمونی با یکی دیگه اومد‌

میگه لال فقط نگاه میکرد

2706