2737
2734
عنوان

جاری از برادر شوهرم بزرگ‌تر بعد عروس سابق یکی از فامیل ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1470 بازدید | 81 پست
میخوای بترکی نه؟😂

چرا بترکم متوجه نشدم 

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
میخوای بترکی نه؟😂

میخوام بترکونمت کونمت کونمت میخوام بلرزونمت زونمت زونمت💃💃💃💃💃💃💃 نمیدونم چرا این اومد تو ذهنم یهو😂😂😂

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمی‌دونم اصلا خودم شناختی ندارم رو تعریف های شوهرم خانوادش و فک و فامیل میشناسم 

پس ی جورایی طرفه داره در موردش قضاوت میشه . شاید به مرور به همه اثبات شه که ادما میتونن عوض بشن

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
چرا بترکم متوجه نشدم 

باشما نبودن با کاربر دنیا جهان بخت بودن

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 
2728
میخوام بترکونمت کونمت کونمت میخوام بلرزونمت زونمت زونمت💃💃💃💃💃💃💃 نمیدونم چرا این اومد تو ذهنم ی ...

😆😆

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
چرا بترکم متوجه نشدم 

با اون خانومه ام چون تو همه تاپیکا اون شعررو میزاره

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
😆😆

نصف شبی جوگیر شدما😂😂😂

میخوام بترکونمت کونمت کونمت میخوام بلرزونمت زونمت زونمت💃💃💃💃💃💃💃 نمیدونم چرا این اومد تو ذهنم ی ...

😂جالب بود

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
2738
😂جالب بود

بی خوابی زده به سرم😂😂😂دخترمم خوابه چند ساعت دیگه میخواد بیدارشع کلا نابود شم 

پس ی جورایی طرفه داره در موردش قضاوت میشه . شاید به مرور به همه اثبات شه که ادما میتونن عوض بشن

امیدوارم واقعا درست زندگی کنن انقدر پسر داییش یه بار گفت جلو شوهرم یه جا چی کار کرده شوهرم آمپر چسبوند دیوونه شده بود زنگ زد فحش داد اصن یه وضی 

اصلا انگار داستان برام به نظرم خواب میبینم یعنی انقدر همه جلوی ما گفتن خاک بر سرشون بچرو بدبخت کردن 

چون سری پیشم با وضع بدی جدا شده بود 

من درس دارم گشنمه دیگ وقتم تموم شده باید برم

ولی نمیرم

وای منم الان سه ماهه تا صبح بیدارم سر کار هم نمیرم عادت ندارم برای همین خسته نمیشم باردارم هستم روتین زندگیم به هم خوره 

من درس دارم گشنمه دیگ وقتم تموم شده باید برم ولی نمیرم

اورین کجا بری 

امیدوارم واقعا درست زندگی کنن انقدر پسر داییش یه بار گفت جلو شوهرم یه جا چی کار کرده شوهرم آمپر چسبو ...

شاید تهمت میزنن   یا شوهر سابقش بهش تهمت زده

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2706