2726
عنوان

چیکار کنم در رابطه با جاریم

485 بازدید | 14 پست

کسی بیدار هست نظری بده من دو تا جاری دارم که به یکیشون اصلا حس خوبی ندارم هررر چیزی چه خوب چه بد از طرف اون ادم منو ازار میده نزدیک یک سال بود که حرف نمیزدیم با هم ولی الان باز به اجبار اشتی کردن داداش ها با هم . رابطه ام باهاش خیییلی کمه و تو جمع میبینم و کم میرم خونش ولی نمیدونم چرا شدیدا حس حسادتم نسبت بهش تحریک شده درحالیکه نسبت به ادمهای اطرافم حتی ادمایی که سطح مالی بالاتری از اون دارن هیچ حسی ندارم نمیدونم چرا به این ادم خساس شدم و بیشتر وقتهاتو ذهنمه  و همه اش رفتار خانواده شوهرمو با اون و خودم مقایسه میکنم یا زندگیه اونو با خودم جیکار کنم این حس های مزخرف دست از سرم بردارن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کاش بتونم 

جاری من خیلی حسوده. به من حسادت کرد و میکنه. وضع مالیشون از ما خیلی بهتره. بخاطر حسادتش ، توی چشم من و مادرشوهرم ، خار و خفیفه. هیچ وقت هم جاریم رو حلال نمی کنم . 

شما به جاریت حسادت نکن

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
چه رفتاری داره؟

بارها اونا با ما قهر کردن و منو شوهرم پیش قدم شدیم برای اشتی و دلیل قهرشون هم خیلی مسخره بود مثلا شوهرش گفته بود چرا خونه خریدنی با من مشورت نکردید کاملا غیر منطقی یا یه بار تولد شوهرش بود من تهران نبودم مسافرت بودم و چون به خانواده شوهرم نگفته بودم تهران نیستم الکی زنگ زدم به جاریم گفتم از قبل برنامه داشتم برم مسافرت و شرمنده نمیتونم بیام ولی شوهرم رفت و کادو هم داد سر اون با ما قهر کردن و حتی بارها تلافی کردن مثلا جشن سالگرد ازدواج ما با دلیل مسخره ای نیومدن ولی میگم من کشش ندادمو رابطه رو ادامه دادم و رفتم خونشون. 

بارها اونا با ما قهر کردن و منو شوهرم پیش قدم شدیم برای اشتی و دلیل قهرشون هم خیلی مسخره بود مثلا شو ...

ببیید ما هم از این آدم ها داشتیم توی دور و بری ها تنها راه بهش فکر نکردن. بی توجهی

2706