2726
عنوان

پسرم حالش خوب نیست

336 بازدید | 20 پست

سلام از دیشب پسرم علائم سوزش بینی و گلو درد داشت همراه عطسه و سرفه ، امشب بردمش دکتر دیفن و استامینوفن داده، اما الان تو خواب انگار چیزی تو گلوش گیر کرده به سختی آب دهنشو قورت میده و سرفه می کنه ، خواهش می کنم بگید چکار کنم ، بخور و جشونده و ماساژ سینه با روغن گرم انجام دادم ، هشت سالشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الان که خوابه زیر گلو و رو قفسه سینشو با پماد ویکس ماساژ بده دستمال بنداز روش خیلی تاثیر داره.. ان شاءالله که هرچه زودتر خوب میشه

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است....
2728

عزیزم دخترم منم چندمدت پیش مریض شد بدجور تاحدی که صداش خروسکی شده بود. از داروخونه شربت گیاهی پلارژین کیدز خریدم خیلی عالی بود بعد چندروز خوب شد.

شما هم از دکتر داروخونه بپرس تایید کرد بخر

هیچ کاری نکن خواهر نیازی ب دکتر هم نیست دارو خونه یه شربت کودکان کوریزان بخر سر ساعت بده همه چی اوکی سریع خوب میشه ....تو نت هم میتونی سرچ کنی شربت عالی و موثرکودکه

خانمها لطف میکنید اگر برای سلامتی دخترم و عاقبت بخیری و خوشبختی زندگیم دعایی کنید و صلواتی بفرستین منم همیشه دعاگوتونم عزیزان 

عزیزم اینایی که گفتی علائم اومیکرونه منم گرفته بودم.دقیقا همینجوری مخصوصا اون حس خفگی تو خواب که همش آب دهنمو قورت میدادم.بهش فقط سوپ وشلغم ولیمو عسل.ودمنوش پونه آویشن بده ولی تو دمنوش زیاده روی نکن.۵روزه کلا حال بدیش بعدش سرحال میشع

ببر دکتر

شب بردمش عزیزم ولی داروهاش تاثیری نداشت ، الان چهار صبحه و بچم داره درد می کشه ، حوله ام گرم کردم گذاشتم رو سینه اش فایده ای نداشت، میگه مامان سینه ام درد می کنه ، سرفه که می کنه دردش بیشتر میشه

یا خدا ، خدا نکنه 😨😨😭😭😭

اصلا چیز زیاد خطرناکی نیست همون سرماخوردگیه یکم تازه خفیفارو راحت تره.بدون اینکه بدونیم همه دارن میگیرن فک میکنن سرما خوردن.اصلا نگران نباش من تو فامیل بچه ها هم گرفتن زود خوب شدن

2706