2726
عنوان

احتمال باردارییی😬😬

1285 بازدید | 123 پست

تاپیک زدم ولی دو تا ریپلای خورد کلا، زیر شکمم شمت راست درد دارم میادو میره ترشحات سفید دارم، سینه هام سوزش دارم موعد پریودیم بود امروز نشدم چقدر احتمال داره باردار باشم ؟ نگرانم فولیک اسید نخوردم اصلا 

با وجود خدا هر غیر ممکنی ممکن میشود، خدایا خودت میدونی..❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منم چند روز پیشا اقدام بودم و تمام علائمم مث شماست.نمیدونم چه کنم.یه هفته مونده به موندم..امرو ...

من از موعدمم گذشت یه روز، منظمه پریودام، شانسا هوا بده خودم نتونستم برم یه بیبی بگیرم خیالم راحت شه

2728

خب عزیزم بده برات یه بتا بنویسه دکتر برو آزمایش بده خودتو اذیت نکن.

جوابشم باز نشون بده هرچی بود بگن چیکار کنی

من از فریبارحیمی که همین جا معرفیش کردند مشاوره گرفتم خیلی باحوصله ست.

هزینه ویزیتش هم۳۰ تومنه.

هرلحظه هم آنلاینه

اینم پیجشfariba.rahimi.midwife@

عزیزم منم چند روز پیشا اقدام بودم و تمام علائمم مث شماست.نمیدونم چه کنم.یه هفته مونده به موندم..امرو ...

الان نشون نمیده ولی احتمالا اقدامتون گرفته

عزیزم اگه از موعدت گذشته فردا تست بزن انشالله به حق علی مثبته

من نگرانم چون قبلش فولیک اسید نخوردم، هوا اونقد بده که نمیتونم برم بگیرم همه جا برفه

من نگرانم چون قبلش فولیک اسید نخوردم، هوا اونقد بده که نمیتونم برم بگیرم همه جا برفه

اینکه نگرانی نداره و چیز مهمی نیست عزیزم همه وقتی جواب ازمایشگاه میبرن پیش دکتر زنان دکترشون تازه اونموقع بهشون فولیک اسید میده جانم☺️☺️

من که میگم شما باردار هستی 

خودم خیلی شک کردم دردایی که میاد و میره به بارداری مسخوره طبیعی نیس ولی همسرم باور نمیکنه میگه تلقینه بیبی چکم نمیگیره، اصن تلقین نیس درست قسمت تخمدان راسته، یکی هم از این شک میکنم که ترشح سفید دارم اونم روز موعد پریودیم که باید پریود میشدم

اینکه نگرانی نداره و چیز مهمی نیست عزیزم همه وقتی جواب ازمایشگاه میبرن پیش دکتر زنان دکترشون تازه او ...

نه نگرانی داره مهمه فولیک اسید کاش بیبی داشتم صب میزدم

آره عزیزم شک نکن هستی..منم تخمدان فقط راستمه

بجز بیبی چک راهی نیس که فعلانی، میخوام دو روز هم بگذره چون خیلی منظمه پریودام نشم همسرم شک میکنه دیگه میگیره بیبی چکو

2706