2703
2553
عنوان

یک ساله نابودم کرده

631 بازدید | 40 پست

خیلی خلاصه وار میگم چون دلم بدجور گرفته حوصله تایپ ندارم تو روزای سختم اومد شد همه دار و ندارم سنگ صبورم بود بد دو سال رابطه عااالی ک هیشکی باورش نمیشد  شب عید امسال خیانتاش شروع شد مشروب خوردناش رفیق بازیاش ۴برابر شد موندم موندم این سری ک همتون میدونید تو لایو تو بغل ی زنه بود لخت من کلأ جوابشو ندادم یک هفته بد اومد شیشهای خونمونو شکست فردا شبش گفت جوابمو ندی زنگ میزنم با مادر پدرت حرف میزنم میگم باهاشم میخامش و میدونم ک میکرد دستشو ک گذاشت رو زنگ خونمون جواب دادم الانم از خودم بیزارم حالم از این عشق از این رابطه ک بوی گوهش تو این سایت میاد ب هم میخوره چی میشد یکی میومد تو زندگیم من اینو فراموش میکردم 

اگه فا..ل خواستی درخواست بده
بهش بگو هر غلطی میخای بکن به پدر مادرتم بگو مزاحمه تمام

مامان بابام میدونن خاستگارم بوده و اون موقع ها میگفتم میخامش امانمیدونستن دوستیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چون حتی اینجاهم خجالت میکشمبگم جواب همچین اشغالیو دادم 

اون ازاوناست ک اگه زنشم بشی بهت خیانت میکنه گول معذرت خواهی ها و تهدیداشو نخور...برو تایپیک پر بازدید گوشی مخفی رو بخون

مهربون و رسمی💅
2714

منم عين تو ! 

من اين وسط يه گند ديگه ام زدم رفتم با رفيقش 🤦🏻‍♀️

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 
 اون ازاوناست ک اگه زنشم بشی بهت خیانت میکنه گول معذرت خواهی ها و تهدیداشو نخور...برو تایپیک پر ...

دقیقأ وختی خوندم حس کردم ایندم بااین ادم مثل اسی میشه 

2706