2297
2298

دیس

غرورم ی امپراطوری عظیمع..ک براهیچکس سقوط نمیکنع!,,تاج👑روسرمنع توچراگرفتی فازپادشایی/☘حتی آینه هم چش دیدن منونداره:)!بامن تلخ حرف نزن من خودم زهرمارم😎✌️حرفام تک سایزه تن هرمغزی نمیره#فازلش نیامن ازهمه لش ترم🤞تیریپ جنگ برمیداری اینوبدون من خودم ی لشکرم👐🌿مح باغرورم حال میکنم شمابارویای شاخ بودنتون😹مث ابلیس مغرور،مث خداتنها:)💚هی فلانی...وقتی رفتی حتی فکربرگشتم نکن تودنیای من هیچ آشغالی بازیافت نمیشع..🐾

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

مرغ و خورشت تو خورشت خوری

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،همه در نوازش ملایم یک انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون؛تا وقتی که دیگه نداشمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی...✨
2050
نه منظورم اینه شکیل تر اینه تو خورش خوری دونفره جا کنیم یا مثلا داخل دیس بزرگتر چهاریا پنج نفره؟

اگه تعداد مهمونا کمه دوتا دیس کوچیک

اگر تعداد از هفت هشت نفر بیشتر توی ظرف خورشت خوری هرکدوم دوتا بذاری بهتره 

و خدا هست ....
یعنی تو دیس نمیزارید تیکه ای؟

نه

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،همه در نوازش ملایم یک انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون؛تا وقتی که دیگه نداشمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی...✨
2051