2737
2734

جاری من تو کل اقوام معروفه به سفره باز بودن از اولین باری که منو به خونش پاگشا کرده من فقط یه مرغ ازش دیدم و بس بعد هرکی رو دعوت میکنه میاد تعریف میکنه که چند نوع غذا برامون پختن........

شما چی؟؟؟

ببین چقدر بدش میاد ازت 😐البته شاید نداشته چیزی تو خونه ولی اگه داشته نکرده خیلی عقده ایو حسوده ازش دوری کن 

برام فرستاد یه قلب بنفش💜 شاید میخواد اون بازم بزاره سر به سرم♡وزن شروع7۸☆وزن فعلی☆۶۴☆وزن هدف ۵۶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اووووووو تو بگو دیشب شام چی خوردی 

اگه یادم بود🤪😂😁

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2731
2738

قرمه سبزی سالاد ژله بوقلمون شکم پر و اردک کلا شمالی بودن و نرمال سر سفره چند مدل غذا میذارن و اخر سر کلییی غذا اضافه میاد

مثل دریا باش کسایی که دوستت دارن رو بهشون آرامش بده و هرکی از تو خوشش نمیاد رو تو خودت غرق کن 🌊🌊🌊
دربهترین حالت ممکن به سر میبری😅😅

اصلا از جاری و برادرشوهر شانس نیاوردم تا پاشو گذاشت تو خانواده شد دشمن ما اونم نه دیده نه شناخته اصلا من ندیدمش لمسشم نکردم شوهرم میگفت پچگی هاش منو میذید در میرفت صد سوراخ قایم میشد از خجالت حالا مارو درسته قورت میده 🤣🤣از ۱۳سالگی دوست بوده با برادرشوهرم😐الان فکر منم ۲۴سالشه 

2706