2726
عنوان

حاملگی در چهل سالگی* لطفا خاطراتی شیرین در مورد این موضوع را بنویسید*

| مشاهده متن کامل بحث + 2463 بازدید | 111 پست
شوخی میکنی؟!!!

بستگی داره شما علمی بخوای به قضیه نگاه کنی و یا چون مادربزرگت ۴۰ سالگی باردار شده و اتفاقی نیفتاده پس با همون دید برای همه نسخه بپیچی ....طبق تحقیقات در مادران بالای ۴۰ سال از هر ۸۴ کودک ۱ کودک مبتلا به سندروم داون متولد میشه که رقم خیلی بالاییه و ریسک خیلی زیادی داره 

آنچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو                                         تو خداوند آرزوهای محالی                                                عاشق خودمم چون هیچ وقت خسته نمیشم و دست از جنگیدن برای رسیدن به آرزوهام برنمیدارم                                             یه دختر قوی ....
عزیزم، میشه از تجربتون بگین؟ رابطه بچه هاتون با هم چطوره؟ 

من اختلاف سنی خودم با مامانم ۳۸ ساله،با کوچیکترین برادرم ۱۵ سال

رابطم با پدر و مادرم خوب نیست.خواهر برادرامم که ازدواج کردن و من همیشه تنها بودم

خیلی ناراحتم از این شرایطم واقعا...

دوست عزیزی که وقتی تو بحث با من کم میاری میری سراغ چک کردن تاپیک هام و سنم....                                        ‌   با این رفتارت در چشمم احمقی بیش نیستی!پس یا ریپلای نکن،یا وقتی ریپلای میکنی فقط و فقط راجع به اون موضوع صحبت کن.چون تاپیک های من به تو مربوط نیست 😚😄    دوست گرامی!  خداروشکر ‌من نام کاربری ها یادم نمیمونه .اگر تو یه تاپیک باهات بحث کردم،بدون دشمنت نیستم.ما دوتا آدمیم با دوتا تفکر جدا از هم! طبیعیه که عین هم فکر نکنیم.  و اون تفکر تا توهین به اعتقادات و باور کسی نباشه،محترمه😇پس اگر بعد از بحث با من،دیدی تو یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم،تعجب نکن.چون نمیشناسمت و فقط یا باهات موافقم یا مخالف😆اگر جوابی از سوی من دریافت نکردین بدونین قطع امید کردم ازتون🥱🙏قابل توجه برخی دوستان گله مند : لینک پیام ناشناس مثل اینه که یه دسته شمشیر بذارید جلو یه عده ،پشتتون رو بکنید بهشون و توقع داشته باشید براتون باهاش میوه پوست بگیرن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی داره شما علمی بخوای به قضیه نگاه کنی و یا چون مادربزرگت ۴۰ سالگی باردار شده و اتفاقی نیفتاده پ ...

واقعا مرسی که این اطلاعاتو میدین، اخه من اصلا نمیدونستم سن با سندروم داون رابطه ای داشته باشه، ولی جالب بود گفتین، باید تجدید نظر کنم

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
عزییییزم، خدا حفظشون کنه واستون، میدونی من بشدت معتقدم ادم بلید وقت بزاره واسه بچش، و خدا میدونه تا ...

زنده باشید،همچنین دختر شمارو

نوزاد من پیش خودمه

چون کلاس ها غیر حضوریه

پسرام شش و سه ساله هستن

بودنشون پیش پرستار بهتره.ذاتا فقط چند متر باهم فاصله داریم 😄

تمیز کاری منزل،پختن ناهار،بازی با بچه ها،کار کردن کتابهای پیش دبستانی با پسرم،یاد دادن شعر و نقاشی و کاردستی و آموزش سوره های کوچیک قرآن، با پرستاره

توی این کرونا ، به شخصه اعتمادی به مهد کودک ها نداشتم.برای همین گرفتنِ پرستار رو ترجیح دادم

مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند....!
2728
من اختلاف سنی خودم با مامانم ۳۸ ساله،با کوچیکترین برادرم ۱۵ سال رابطم با پدر و مادرم خوب نیست.خواهر ...

آخیییی عزیزم، چقدر بد، فکر میکردم اینجور که بچه تو سن ۴۰ دنیا بیاد حالو هوای پدرو مادر عوض میشه یجوری از یکنواختی در میایم بعدم اون موقع دخترم بزرگ شده کلی کمکم میکنه

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
آخیییی عزیزم، چقدر بد، فکر میکردم اینجور که بچه تو سن ۴۰ دنیا بیاد حالو هوای پدرو مادر عوض میشه یجور ...

بله حال و‌هوای شما عوض میشه

شاید دخترتون هم کمک دستتون باشه،ولی ضربه رو فرزند دوم میخوره

منظورم این نیست که بچه نیارید

دارم‌میگم دوتا تک فرزند بزرگ نکنید

دختر شما الان ۳ سالشه و شما ۳۲ سالتونه

شما بخواید ۴۰ سالگی بچه دوم بیاری،دختر اولتون ۱۱ سالشه و تنها بزرگ شده

با اومدن بچه دوم،دوتا تک فرزند پرورش میدین

ای کاش بتونید یکم زودتر بیارید که نه بچه دوم اذیت بشه نه بچه اول🥺

دوست عزیزی که وقتی تو بحث با من کم میاری میری سراغ چک کردن تاپیک هام و سنم....                                        ‌   با این رفتارت در چشمم احمقی بیش نیستی!پس یا ریپلای نکن،یا وقتی ریپلای میکنی فقط و فقط راجع به اون موضوع صحبت کن.چون تاپیک های من به تو مربوط نیست 😚😄    دوست گرامی!  خداروشکر ‌من نام کاربری ها یادم نمیمونه .اگر تو یه تاپیک باهات بحث کردم،بدون دشمنت نیستم.ما دوتا آدمیم با دوتا تفکر جدا از هم! طبیعیه که عین هم فکر نکنیم.  و اون تفکر تا توهین به اعتقادات و باور کسی نباشه،محترمه😇پس اگر بعد از بحث با من،دیدی تو یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم،تعجب نکن.چون نمیشناسمت و فقط یا باهات موافقم یا مخالف😆اگر جوابی از سوی من دریافت نکردین بدونین قطع امید کردم ازتون🥱🙏قابل توجه برخی دوستان گله مند : لینک پیام ناشناس مثل اینه که یه دسته شمشیر بذارید جلو یه عده ،پشتتون رو بکنید بهشون و توقع داشته باشید براتون باهاش میوه پوست بگیرن!
زنده باشید،همچنین دختر شمارو نوزاد من پیش خودمه چون کلاس ها غیر حضوریه پسرام شش و سه ساله هستن ب ...

گرفتن پرستارم کلاً براتون بصرفه تر هست با توجه به شرایطی که دارین، چون اونجوری باید بچه هارو ببرین بیارین برا هر کدومم جدا ثبت نام کنید،میدونی اخرش نوزاد ادمو درگیر میکنه. من یادمه دخترم دم به دقیقه شیر میخاست، شیر که تموم میکرد، باید پوکشو عوض میکردم، یعنی کلاً یه ثانیه واس خودم نبودم، یا دلدرد داشت، یا بهونه... کلاً نوزاد عروسک که نیست باید ترو خشکش کنم. دخترمم از فروردین میفرستم مهد، که یکم بیشتر به درسام برسم، ولی میدونین دوس دارم لذت بچمم ببرم، نگم یه موقع دنیا اومد که اصلا وقت نکردم ببینمش باهاش بازی کنم . شما هم واقعا قوی هستی آفرین که انقدر خوب برنامه ریزی کردی، به همه زندگیت با هم رسیدی، حتما وهری هم داری که پشتت هست و حمایتت میکنه، من سختیه کارمم اینه نه همسرم هست، نه خونوادم پیشمم، خیلی دست تنهام، یخورده اعصابم ضعیف شده

بله حال و‌هوای شما عوض میشه شاید دخترتون هم کمک دستتون باشه،ولی ضربه رو فرزند دوم میخوره منظورم ای ...

تحلیلتون خیلی کامل بود مثل شما خیلی بهم گفتن، ولی انقدر به هدفام فکر میکنم، حس میکنم اگه ازشون دور بشم دیگه هیچ وقت بهشون نمیرسم، باور کن برا موقعیت الانم خیی تلاش کردم، واقعا ذهنمو خییل ریختین بهم ...

تحلیلتون خیلی کامل بود مثل شما خیلی بهم گفتن، ولی انقدر به هدفام فکر میکنم، حس میکنم اگه ازشون دور ب ...

در نهایت خودتون باید تصمیم بگیرید

فکر کنید چند سال آینده بچتون بهتون بگه کاش منو به دنیا نمی آوردی،درس چه کمکی بهتون می‌کنه

اینو دارم‌میگم،چون مامان منم بخاطر همین چیزا دیگه بچه نیاورد و میگفت همین یکیو تو رفاه بزرگ میکنیم

نظر منی که تنها بزرگ شدم،اینه که به هیچ وجه نذارید بچتون تنها بزرگ بشه

شما ۴۰ سالگی بچه بیاری،تو زمان نوجوانی بچت صورتت شکسته شده.از همه مهمتر،قطعا قطعا قطعا اختلاف تفکر دارین و نمیتونین همو کامل بفهمید.وقتی اختلاف سنش با بچه ی اولتون هم زیاد باشه،بچه اول و دومتون هم نمیتونن همو بفهمن!

و اینکه ممکنه حس خوبی از اینکه دوستاش شمارو ببینن نداشته باشه.چون اکثرا مامانای جوون و سر حال دارن.در صورتی که بوه دوم بشه ۱۵ ساله،شما ۵۵ ساله ای!

ببخشید رک میگم،اینا چیزاییه که واقعا تجربه کردم...

در نهایت خودتون باید تصمیم بگیرید فکر کنید چند سال آینده بچتون بهتون بگه کاش منو به دنیا نمی آوردی، ...

نه عزیزم این چه حرفیه، شما چقدر مهربونو دلسوزید، ممنون بابت وقتی که گداشتین، خیلی استفاده کردم از درددلات، بقولا شاید یروز بچم اینو بهم بگه، اقلا الان از زبون شما بشنوم بهتره، چشم حتما، رو کارم تجدید نطر میکنم، شاید امتحان جامع بدم تا سال دیگه اقدام کنم، والا دست تنهام خیلی سختمه، پیام شما رو میزارم تو علاقه مندیام، سر فرصت بهتون پیام میدم، از مسائلم میگم، ممنون که وقت گداشتی عزیطم، انشالله بهترینا نصیبت بشه، برات ارزوی موفقیت میکنم گلم، سپاس

نه عزیزم این چه حرفیه، شما چقدر مهربونو دلسوزید، ممنون بابت وقتی که گداشتین، خیلی استفاده کردم از در ...

قربونت مادر مهربون💙

امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری عزیزم 🥰

قربونت مادر مهربون💙 امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری عزیزم 🥰

عزیزی فدات بشم 😘

طبیعی؟؟؟باورت میشه من یه ساعت پیش از ترس زایمان گریه میکردم

نه عزیزم سزارین میشم . من اصلا ترسی ندارم از زایمان فقط اشتیاق این رو دارم بعد از ۹ ماه سختی زیادی که کشیدم پسرم رو بغل کنم و به آرامش برسم . 

شما طبیعی زایمان دارید ؟ اگه طبیعی باشه حق دارید یه کم ترس داره .

2706