2726

عموم بخاطر جریان هایی معتاد شد و ترک کرد عاشق بود عشقش عروس شد و... الان پاکه ولی افسردس و توی سوییت ما زندگی میکنه من اینو کامل ب شوهرم گفتم رفته گذاشته بعضیاشو کف دست خانوادش گفتم نمیاس بگی شاید دلم نخواد .... گف دنبال بحثی گفتم اره گرفت خوابید اولین باره بدون اینکه از دلم دربیاره خوابید چطور رفتار کنم خیلی دلم گرفته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همین که خوابید خداخیرش بده بهتر از اینه که وایسه یه چیزی بگه که دلت بشکنه

دوست عزیزی که باهام وارد بحث میشی من بعد از اون بحث دیگه اسمت یادم نمیمونه یعنی خودم میخوام که فراموش کنم/ وقتی من نظرم با شما متفاوته من دشمن شما نیستم چون اصلا شما را نمیشناسم فقط من یک انسان دیگر با عقاید دیگه ایی هستم وقتی از یه چیزی یا یه کسی دفاع میکنم یعنی عقیده ام بر اون اساس هست / این کاربری دست دو تا خانم هست😆

هیچوقت رازها و حرف های خانوادگی رو به طرفتون که غریبه هست نگین اصلا 

الانم کاری نمیشه کرد 

روت بکن اونور و بخواب 😉

اين روزها دارم با خيال ِ آمدنت تصوير مي بافم. تو حتما براي من يك طالع ِ شيرين از طعم ِ دوست داشتني عسل خواهي آورد.

خب نباید میگفتی.حالا هم کار از کار گذشته.یه موقع مناسب بهش گله کن.اگر خانوادش هم خواستن کوچکترین اشاره ای به این موضوع بکنند.با احترام بگو دوست ندارم راجع به زندگی خصوصی دیگران حرف بزنم.شاید راضی نباشن

نمیگه اینو مطمئنم بگ منم پررو جواب میذم 

خب حالا که دعوا نکرد و کارش را توجیح نکرد ولش کن و بعد اروم و دوستانه بهش بگو انتظار نداشتم بگی لطفا از این به بعد حرفامون را با دیگران به درمیون نزار

اگه بخوای دعوا را کشش بدی ارامش را از هر دوتون میگیری بهتره دوستانه و عاقلانه رفتار کنی

دوست عزیزی که باهام وارد بحث میشی من بعد از اون بحث دیگه اسمت یادم نمیمونه یعنی خودم میخوام که فراموش کنم/ وقتی من نظرم با شما متفاوته من دشمن شما نیستم چون اصلا شما را نمیشناسم فقط من یک انسان دیگر با عقاید دیگه ایی هستم وقتی از یه چیزی یا یه کسی دفاع میکنم یعنی عقیده ام بر اون اساس هست / این کاربری دست دو تا خانم هست😆