2733
2734
عنوان

چجوری بهش بگم بره که ناراحت نشه؟😶

| مشاهده متن کامل بحث + 2365 بازدید | 52 پست
خستم در حد مرگ🤕😵

خب چرا تعارف داری، اگه خانوادت با موندنش مشکلی ندارن برید بخوابید دیگه

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
دلت میاد؟؟؟؟ اولین شب زندگی مشترک تون... بهش میگی بره؟ اینهمه خسته شدی واسه چی پس؟

امشب در حد مرگ خستم هیچی جون ندارم

فک کنم فردا پریودم بشم،😖

یه کشورِ خَستَم، دور و بَرَم جنگه 🌚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه بی احساس و بی ذوقی 😂😂 طفلی انقدر دوست داره دلش نمیاد از پیشت بره. خب براش رختخواب بنداز تو پذیر ...

این خوبه😁

ولی بابام الان لم داده تو پذیرایی منتظره نامزدم بره کف سالن دراز بکشه😐

2731
حالا حالاها چسبیده بت😂برش دار ببر تو اتاق یکم بوس و بغل اینا بگو بخوابیم خستم‌.بخوابین دیگه.وگرنه ا ...

😁🤕 هیچ وقت تاحالا اینقد دلم نمی‌خواست بره و ازم دور شه

2738
این خوبه😁 ولی بابام الان لم داده تو پذیرایی منتظره نامزدم بره کف سالن دراز بکشه😐

ای بابا 😂😂 به بابات بگو نامزدت مثل اینکه نمیخواد بره چکار کنیم‌؟ براش جا بندازیم یا بهش بگم بره؟ یا اینکه به نامزدت بگو جلو بابام اینا خجالت میکشم امشبو اگه میشه دور ازهم باشیم فردا میام میبینمت برو دیر وقته رسیدی خونه بهم خبر بده تا نخوابیدم😂

مبارکه.یاد عقد خودم افتادم همسرم شهرستان بودن بعد ظهر مراسم عقد بود بعد مراسم  همه فامیلاش و خانواده اش برگشتن اما همسرم به احترام خانواده ام بیشتر موند اما طفلی غروب شد هرررررکاری کردیم نموند روش نمیشد بخوابه خونمون اون همه راه و برگشت

تقدیر چنین بود که در مملکت عشق،یک منطقه ی کوچک بحران زده باشم...

ازدواج یعنی یه مهمونی هست که میاد خونت و تا آخر عمر باهات می مونه و نمیره ...امروز بره باز فردا میاد ...آزادی مازادی رفت پی کارش :)

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  
ای بابا 😂😂 به بابات بگو نامزدت مثل اینکه نمیخواد بره چکار کنیم‌؟ براش جا بندازیم یا بهش بگم بره؟ ی ...

دیگه کار از کار گذشت رفتم بش گفتم بیاد امشب تو اتاق خودم

یه جوری ناز کرد و رفت تو حیاط تیریپ عاشقای دل سوخته گرفت که خودِ مامانم بهم گف ببرش تو اتاق خودت زشته مهمون وسط پذیرایی باشع

ما پذیرایی‌مون مث قطب شمال میمونه خیلی سرده اگه تو پذیرایی بمونه یخ میزنه تا صب 

اتاق منم طبقه بالاست راحت تره اونجا

2706