2733
2734

سلام دوستان وقت بخیر سوالی دارم . چند دوست که دارم اینجا میدونن مشکلات زندگیمو . حالا دوباره مشکلی واسم پیش اومده . شوهرم با اینکه می‌دونه روی پودر سم سوسک کش حساسم اومده دور اتاق رو پودر پاشیده منم فردا می‌خوام برم دکتر دایما حس میکنم لباسام پودری شده . حالا الان برم اگر احیانا لباسم کثیف باشه و دستم رو الکل بزنم یا دستکش یکبار مصرف بپوشم کافیه ؟ کارت اینا یا برگه اینا میدم دست اینو اون می‌خوام تمیز باشه . دست خودم نیست حساسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره کافیه حساس نباش

مرسی عزیزم دستکش بپوشم بهتره یا الکل بزنم به دستم ؟ می‌دونی مثلا می‌خوام برگه پذیرش بگیرم و دفترچه بدم به دکتر منشی منظومه می‌خوام همه چیز تمیز باشه کاملا آخه از پودر سم سوسک کش میترسم دست خودم نیست . ممنون میشم راهنمایی کنی . آخه شوهرم ریخته خونه صددرصد لباسام مقداری پودر سم سوسک کشی  میشه 

2728
تمیزه ولی حتما برو دکتر وسواسی خیلی بده ،رفته رفته رو سلامت و روح روان آدم تاثیر میزاره ،حتما حتما پ ...

گلم دست خودم نیست شوهرم با اینکه می‌دونه من حساسم ولی پودر سم سوسک کش پاشیده یک اتا ق هم بیشتر ندارم مطمنم لباسم هم مقداری پودر سم سوسک کش بهش خورده فردا میخوام برم دکتر واجبه می‌خوام دفترچه بدم کارت بدم میترسم آلودگی باشه روم میگم اگر فقط دستم تمیز باشه کافیه ؟؟؟؟ از دستکش استفاده کنم یا با الکل دستامو تمیز کنم ؟

مرسی عزیزم دستکش بپوشم بهتره یا الکل بزنم به دستم ؟ می‌دونی مثلا می‌خوام برگه پذیرش بگیرم و دفترچه ب ...

میخوای الکل بزن به دستت بعد دستکشم بپوش

منم فردا نوبت دکتر دارم دستکش میپوشم الکلم میزنم فقط به دستکشت الکل نزن خاصیتش از بین میره

میخوای الکل بزن به دستت بعد دستکشم بپوش منم فردا نوبت دکتر دارم دستکش میپوشم الکلم میزنم فقط به دست ...

اگر الکل بزنم به دستم و دستکش یکبار مصرف بپوشم کافیه ؟؟؟ حتی اگر لباسم مقداری پودر سم سوسک کش روش باشه خطری ندارد برای کسی؟ 

گلم دست خودم نیست شوهرم با اینکه می‌دونه من حساسم ولی پودر سم سوسک کش پاشیده یک اتا ق هم بیشتر ندارم ...

منم میدونم دست خودت نیست دیگ عزیزم،بخاطر همین میگم برو پیش روانپزشک ،من دیدم تو فامیل وضعشون خیلی از تو بدتر بود ولی تو چند جلسه وسواسیشون خیلی کمتر شد 

2738
اگر الکل بزنم به دستم و دستکش یکبار مصرف بپوشم کافیه ؟؟؟ حتی اگر لباسم مقداری پودر سم سوسک کش روش با ...

اره کافیه عزیزم حساسیت به خرج نده 

میخوای قبل رفتنت لباستو بشور یا یه لباسی بپوش که تو کمد باشه

2706