2733
2739
عنوان

بچه ها شوهرم بیدار شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1491 بازدید | 24 پست
سر قضیه اصلی حرف نزدین ؟ چیزی نگفت؟

فعلا نه ؛ فقط دیشب گفتم دیگه نمی‌خوام نه اینجا نه خونه ی پدرت هیچ کدومو ببینم اونم گفت باشه 

من سطل آشغالی عاطفی تو نیستم دوست من ؛ پس اگه از جای دیگه زخمی هستی انرژی های منفی و سلیطه بازیاتو برای خودت نگه دار ؛ چون به محض اینکه متوجه بشم عقده داری پیاماتو نمی‌خونم 😝😉
فعلا نه ؛ فقط دیشب گفتم دیگه نمی‌خوام نه اینجا نه خونه ی پدرت هیچ کدومو ببینم اونم گفت باشه 

خداروشکر 

دودستی بچسب به زندگیت

به نظرم دیگه هم انقدر ریزه ریزه هر دیقه به ساعت در مورد اون مساله یا اون چند نفر یا هرچیزی که مربوط به اون ماجراس حرف نزن

۱مرتبه  کامل صحبت کنید و تمام

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر  دودستی بچسب به زندگیت به نظرم دیگه هم انقدر ریزه ریزه هر دیقه به ساعت در مورد او ...

فعلا این هفته دیگه چیزی نمی‌گم از کمبود خواب امشب ۱۲ ساعت خوابید فعلا ترجیح میدم آرامش باشه تو خونه

من سطل آشغالی عاطفی تو نیستم دوست من ؛ پس اگه از جای دیگه زخمی هستی انرژی های منفی و سلیطه بازیاتو برای خودت نگه دار ؛ چون به محض اینکه متوجه بشم عقده داری پیاماتو نمی‌خونم 😝😉
2731
الان شوهرت بیدار شد تو اینجا چه می کنی!؟  برو پیش شوهرت!!!

همش پیشش بودم باهمم رفتیم بیرون ؛ پای لپتابشه یه سری مدارک باید ایمیل کنه کارش که تموم شد میرم ؛ موقع کار هیچ وقت نمی‌رم پیشش

تو تاپیک فهمیدم رابطه داشتن و بهش پیام دادم برگرده کامل گفتم ادامشم تو تاپیک همون که شوهرم با دخترعم ...

آفرین اسی خدارو شکر ک بخاطر ی هرزه زندگیتو خراب نکردی .بچسب ب زندگیت.مهم شوهرته.بخدا شوهر خوب و همه چی تموم کم گیر میاد زندگیتو محکم بچسب ب کسیم اجازه آتیش سوزوندن نده.مطمئن باش شوهرتم خیلی پشیمونه از کارش ولی دیگه گذشتها رفتو برنمیگرده.مهم هردوتونید و زندگی عاشقانتون

2738
اسی شیرینی ما چیشد

ختم بخیر شده شیرنی هم باید بدم دیگه 😂⁦❤️⁩