2726

اصلا نمیتونم رابطه داشته باشم‌ بعد عفونت سوزش دارم 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تست پاپ اسمیر دادی؟؟؟ پیش چ دکتری رفتی ک برات فایده نداشته؟؟ داروهات چیا بودن؟

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           
ان ان فضای بیرونی کلوتریمازول فضای درونی.

میگم‌پمادو قرص داد برا عفونت ولی یکماه بیشتره خوب نمیشم

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
عفونت ادراری؟  یا واژینال

دکتر گفت واژینال 

ماست  واژینال تزریق کن  واسه من یکم سوزشو کمتر کرد  اما باید ریشه ای حل بشه  ...

تو تاپیک دیگه دیدمت یکماهه درگیرم‌ 

تست پاپ اسمیر دادی؟؟؟ پیش چ دکتری رفتی ک برات فایده نداشته؟؟ داروهات چیا بودن؟

همین پماد کلیترومازول.با قرص سفکسلیم بود یادم نیست 

بدتر شدم‌انگار زخم‌واژن گرفتم

2706