2726
عنوان

میدونید بدترین ظلمی که خدا میتونه تو ازدواج پیش بیاره برات چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1795 بازدید | 115 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوما سعی کنید مستقل باشید،حالا نه فقط از نطر مالی،ازهمه نظر،خصوصا شاد بودن،تفریح،سرگرمی،مالی هم تاحدی باشه خوبه.اصلا حال خوب  خودتونو وابسته به شوهرتون نکنید

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
اینقد خودتونو عذاب ندید بعضی از امام های معصوم هم از دست زناشون درعذاب بودن خب دیگه از ما چهرانتظاری ...

درسته ولی انصاف نیست

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
2728
درسته همه‌جور آدمی نصیب میشه مهم انتخاب خودمونه من با اینکه دیدم طرفم آدم نیست ولی انگار لال شده بود ...

دقیقا برا منم اینجوری بود

خدا خودش شاهده که بار ها بعد طلاق خدارو شکر کردم که این اتفاق برام افتاد چون کلا زندگیم تغییر کرد بعد جدایی و خیلی تغییرت مثبت و رو به جلویی بود

ای ساربان آهسته ران که آرام جان گم کرده ام /آخر شده ماه حسین من میزبان گم کرده ام/در میکده بودم ولی بیرون شدم از غافلی /ای وای از این بی حاصلی عمر جوان گم کرده ام/پایان رسد شام سیه آمد حبیب منظره/اما خدا حالم ببین من یار را گم کرده ام/ای وای از این غوغای دل از دلبرم هستم خجل/وقت سفر ماندم به گِل من کاروان گم کرده ام/نعمت فراوان دادی ام منت به سر بنهادی ام/اما ببین نامردی ام صاحب زمان گم کرده ام/من عبد کوی عشقمو من شاه را گم کرده ام/آقا تو را گم کرده ام /دل بشنو این نامه چنین/با خون دل ای مه جبین/ اما ببین بخت مرا نامه رسان گم کرده ام/شرمنده ام اما بگم آقا تو را گم کرده ام
خانوما سعی کنید مستقل باشید،حالا نه فقط از نطر مالی،ازهمه نظر،خصوصا شاد بودن،تفریح،سرگرمی،مالی هم تا ...

نمیشه سخته مخصوصا عاطفی 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
من نفهمیدم‌منظور خدا از این ایه تو قران چیه که میگه واستون همسرانی افریدیم‌که کنارشون ارامش داشته با ...

فقط بلدن برینن به اعصاب ادم، تازه طلبکارم باشن

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
زوری یعنی چی  سنتی هم خیلیا هستن  و میدونستی که خیلی از اخلاق و رفتارای خودشونو بعد ازدو ...

ادما ثابتن این ماییم ک راحت از خطاشون میگذریم فکر میکنیم دیگه تکرار نمیکنن

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

حالا کاری ب این ندارم

ولی از هرچی بدت میاد سرت میاد وشنیدین؟لامصب من از هر قشری بدم میاد دقیقننننن همه خواستگارمم از اون قشرن😭😭یا مثلن قیافه واسم مهمه ولی همه💩

خدا داره منو امتحان میکنه میدونم😂😒ولی قیدازدواج وزدم من دیگ

همش این چیزا نیست منم خیلیا رو دیدم  بهترین برخورد باشخصیت از همه نظر عالی بعداز عروسی معتادو ز ...

طلاقو برا همین وقتا گذاشتن

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
پس ملاک هایی که خدا گفته در نظر بگیرید چی میشه اول اخلاق و ایمان طرف خانواده دار بودنش کامل شناخت دا ...

نمیدونم دوستان چرا فکر میکنن سرمونو کردیم زیر برف و بله دادیم 

والا تحقیق کردن خانوادمون ، الانم بری از دیگران بپرسی بهترینن اما تو زندگی باید ببینی چه جونورایی میشن

کاری کرده که به هرکس بگی اخلاقش اینه میگه لابد خودت مشکل داری اون که عالیه 

یسری نامردیایی دارن که فقط واسه زن بیچارشون رو میکنن ، نمیگم ما بی عرضه ایم کاری نمیکنیم ولی گاهی سکوت فقط میتونه حلال مشکلاتت باشه

گر فلک با من نسازد چرخ را وارون کنم 💪   هی ذلیل بشی روزگار...
امضاتون چه قشنگه و البته غم انگیز

خدای حرف راستو میگه

باز آمد شوهر بی بهانه، با ادایی کودکانه، هیکلی چون استوانه می کند غر غر به خانه، یادم اید روز اول، گردنش کج، دست و پا شل . پیش بابا موش میشد سر خیس تا گوش میشد . دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک، شاد و چابک. چشمهایم همچو اهو، عطر موهایم چو شب بو . می شنیدم از لب او حرفایی همچو جادو : من غلام خانه زادت، جان دهم هر دم به یادت، گر نیایی خانه ی من می گریزد روحم از تن . بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همان جا . شد به پا جشن عروسی کیک و شام و دیده بوسی . بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم . قسمتم یک مرد جانی ، اندکی لوس و روانی ، بی اراده همچو یابو، پرخور و مغرور و پر رو . بشنو از من جان خواهر، هر که کرد این دوره شوهر ؛ خاک بر سر گشت و حیران . شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان......

همه ی انسان ها عادت دارن شکست هاشون رو تقصیر فرد دیگه ای بدونن

اگر ازدواجتون ب اجبار بوده ینی با کتک و زور فرستادنتون بازم مقصر خدا نیست ولی فک کنم اکثر شما ها با انتخاب خودتون یا حداقل با ی شناخت ازدواج کردین دیگ اصلا تقصیر خدا نیست

واقعاً اتفاق بدی برای دنیا و تشکیلاتش می‌افته اگه همیشه اون‌هایی که دوستشون داریم، همون‌قدر دوستمون داشته باشن و اون‌هایی که می‌خوایم از زندگیمون خارج بشن، با پای خودشون برن؛ زمستون‌ها برف بباره و آدم‌هایی که می‌خوایم همیشه به یاد داشته باشنمون، هیچ‌وقت فراموشمون نکنن و پیام‌هایی با متنِ «فقط حس کردم باید باهات حرف بزنم» رو از همون‌هایی دریافت کنیم که یک‌دفعه توی ذهنمون ظاهر می‌شن؛ اون‌هایی که دل‌تنگشون شدیم، بی‌دلیل سر راهمون قرار بگیرن و هیچ‌کس احساسات و جملات اشتباه رو خرج موقعیت‌های نادرست نکنه و برعکس؛ آدم‌ها مثل مهره‌های شطرنجی که کاملاً حرفه‌ای بازی می‌شه، روی صفحه جلو برن، همیشه سر جایی که باید، قرار بگیرن و همه طبق چارچوب‌های انسانی که محدودشون نمی‌کنن، جلو برن و هیچ‌کس، هیچ‌وقت مجبور نشه که با فکرِ «کافی نبودن!》اشک های خشک شده روی گونه هایش،بخوابه تا فردا رو با لبخند بگذرونه؟سارام توی زبان کره ای یعنی انسان... طوریکه جونگکوک به تهیونگی هیونگی هیونگش نگاه میکنه، الهه عشق منه❤ ARMY
فقط بلدن برینن به اعصاب ادم، تازه طلبکارم باشن

استغفرالله بنده ی خدا چی داری میگی

ندونم کاری خودمونو نباید گردن خدا بندازیم من یه بار ازدواج کردم بدون فکر بدون تصمیم گیری درست بدون تحقیق خب اشتباه انتخاب کردم حالا میومدم خدارو مقصر جلوه میدادم خب من که میدونم مقصر خودم بودم

خدارو شکر جدا شدم البته

ای ساربان آهسته ران که آرام جان گم کرده ام /آخر شده ماه حسین من میزبان گم کرده ام/در میکده بودم ولی بیرون شدم از غافلی /ای وای از این بی حاصلی عمر جوان گم کرده ام/پایان رسد شام سیه آمد حبیب منظره/اما خدا حالم ببین من یار را گم کرده ام/ای وای از این غوغای دل از دلبرم هستم خجل/وقت سفر ماندم به گِل من کاروان گم کرده ام/نعمت فراوان دادی ام منت به سر بنهادی ام/اما ببین نامردی ام صاحب زمان گم کرده ام/من عبد کوی عشقمو من شاه را گم کرده ام/آقا تو را گم کرده ام /دل بشنو این نامه چنین/با خون دل ای مه جبین/ اما ببین بخت مرا نامه رسان گم کرده ام/شرمنده ام اما بگم آقا تو را گم کرده ام
2706