2204

سلامممم خانوما ❤️❤️

من موقع بارداری مدام حالم بد میشد، حالت تهوع می گرفتم، قندم هم بالا رفته بوده. 😑😑🥹🥹

دوستم لیمومی رو بهم معرفی کرد و منم رژیم بارداریش رو گرفتم ☺️☺️🥰

بعدشم فهمیدم که رژیم پیش از بارداریش رو هم میدن. الانم که تو دوران شیردهی هستم رژیم شیردهی اش رو گرفتم که شیر کافی داشته باشم و نی‌نی😍 هم مواد مغذی بهش برسه 🥰🥰

واااااااقعا بهتون پیشنهاد می‌کنم حتما شما هم بگیرین که هم خودتون سالم بمونین و هم کوچولوتون سالم و خوشگل بشه 🥰

از اینجا میتونین رژیم لیمومی رو بگیرین

شکم مرد ک هچ مهمون میاد یا خودت نمخای بخوری؟😂😕

از مَن بَدِت میاد راهِتو کَج کُن نَع قیافه نَحستو/:    فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍
2050

خیلی بده 

مگه میشه از قرمه سبزی راحت عبور کرد 

کاربر آقا هستم ،🍁🍂 من امدادگر جاده ای هستم اکثر تاپیک هامو موقعی که باید بیدار و آماده خدمت رسانی باشم میزنم پس لطفا به من انگ بیکار و ...نزنید ، بعد هم مهم مطلبیه که به اشتراک گذاشته میشه نه جنسیت اون آدم 

به ازدواج ربطی نداره

همه آدما باید بلد باشن این چیزا رو چه مجرد چه متاهل

اصلا خوب نیست آدمی نتونه در حد نیازهای اولیه اش آشپزی کنه

بله یه مقدار زشته زودتر یاد بگیرین به خاطر خودتون نه به خاطر مردا

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋

مگه همه دخترا آشپزی بلدن، آره بعضی از آقایون شکمو هستن، اگه زیاد به آشپزیتون گیر داد، خودش رو مجبور کن آشپزی کنه😂😂

پسر‌هستم😍نه درخواست دوستی میدم نه‌ درخواست دوستی قبول میکنم‌😬درخواست دوستی ممنوع⛔
آخه احساس میکنم اوایل مهربونه و چیزی نمیگ ولی بعدش عصبانی میشه یا اگ غذا بد بشه چی 🥺

مهربون باشه؟؟چ صیغه ایه ادم با  غذا زندس 

از مَن بَدِت میاد راهِتو کَج کُن نَع قیافه نَحستو/:    فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍
2051