2733
2734
عنوان

وقتی سادگی نابجا نشون بدی

82 بازدید | 8 پست

سلام بچه ه خوبین

یکی دوهفته ست تو کارگاه کارمیکنم

بابچه ها سلام احوال مرسی داریم ولی صمیمیتی نیست

امررم یه اخوال پرسی کردیم کارم تموم شده بود نشیتم کنارشون یه کم گپ زدیم بعد حقوقمو ازم پرسیدن.من میدونستم نباید بگم اما تو اون جو احساس کردم بهتره جواب رک بدم و جوابو نپی۰ونم چون نمیخواستم باهام بدبشن ک میخواستم رضایتشونو داشته بام تاباهام خوب باشن مستقیم گفتم یک و پونصد.اونان جیزی نگفتن از کار تعریف کردن و گفتن خوبه بمون.ولی من از اونوقت تاحالا همش دارم خودمو سرزنش میکنم که خنگ خدا چرا گفتی چرا گفتی.چراباز برای جلب توجه و صیمیت صداقت نابجا نشون دادی.لااقل بهتر بود یه رقم حدووی بگم.ازاینکه هروقت حس کنم ساده م خیلی بدم میاد

حرفی دارین بزنین که این دختر آروم بشه یه ذره

من هروقت اینجور سوتی میدم شوهرم میگه ت‌ هیچ وقت خوب نمیشی  درنتیجه همون خرف همسرم‌و بهت میگم خخخخ ☹😕😂

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهرعزیزم من پسرم،زیاد به خودت سخت نگیر،به نظرم به خاطر ذات پاکِت بود که نتونستی دروغ بگی همینکه راستشو گفتی خوبه اگه دروغ میگفتی فردا هی فکرمیکردی که نکنه لو بره و۱۰۰تافکر،نگران نباش آرومو آسوده به کارت ادامه بده زیاد هم سخت نگیر،موفق وعاقبت به خیر بشی خواهرم..

در درون هر انسانی که میشناسید،انسانی هست که نمیشناسید..https://harfeto.timefriend.net/16435418775983
2731
یعنی پس شمام میگی سادگی‌کردم

من اینو نگفتم،دقیقا اون لحظه که ازت پرسیدن حقوقت چقدره انگار یه حسه پاکی بهت گفت راستشو بگو فقط،به خاطر تربیت درست وذات خانوادگی خوبیته،بهت تبریک میگم

در درون هر انسانی که میشناسید،انسانی هست که نمیشناسید..https://harfeto.timefriend.net/16435418775983
2738