2737
2734
عنوان

تغییر زندگی بعد از بچه دوم

972 بازدید | 13 پست

دوست دارم بدونم بعد از وارد شدن فرزند دوم به خانواده جو خونه چه تغییری میکنه?بازم میشه راحت بیرون و سفر رفت؟خونمون نظم قبلا داره یا اینکه نمی‌رسیم به کارهای خونه رابطه زن و مرد چطور میشه 

در کل خیلی سخت میشه به نسبت داشتن یک بچه؟

برای من که خیلی سخت شد

دومی نزدیک ۸ سالشه

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی سخت نمیشه !ولی سخت تر از بودن ی بچه است!اما خب خوبی ک داره سرت گرم زندگیت میشه 

رابطه با همسر سرد تر از قبل میشه ب نظم خونه هم بستگی ب خودت و تواناییت داره اما نه ب منظمی یک بچه نمیشه حالا دو نفرم ک خرابکاری میکنن !بیرون هم اگه کسی داری ک یکیش و نگه داره عالیه و گرن من ک برام سخت با دوتا بچه برم بیرون 

خیلی سخت نمیشه !ولی سخت تر از بودن ی بچه است!اما خب خوبی ک داره سرت گرم زندگیت میشه  رابطه با ...

با بودن یک بچه هم رابطه با همسر سرد شده فکر کنم با دو بچه باید به فکر جدایی باشم😅😅😅

2738
چرا رابطه با شوهر سردتر میشه

چون بچه ها واقعیت تو دست و پان وقتی بچه است شما یکی و میخوابونی میری سراغ شوهرت 🌚

حالا ک دونفرن کارت سخت تره !

در طول روز هم اینقدر انرژی ازت میگیرن 

ک دیگه وقت و حوصله عشق و عاشقی و اینارو نداری مثل قبل !

کار خونه!نگهداری از بچه ها 

کارای شوشو 

وقتی میمونه؟؟

خب من بچه ی دومم یک ونیم سالشه و فعلا روی استراحت و آرامشو ندیدم .البته همه ی بچه ها حداقلش تا سه سالگی خیییلی زحمت دارن ربطی به بچه ی دوم بودن نداره.در مورد رابطه ی زن و مردهم خب یه مزاحم بیشتر میشه اما در کلیاتش تفاوتی ایجاد نمیشه.اما در کل از آوردن بچه ی دوم راضی ام چون به نظرم تک فرزندی به درد نمیخوره.

چقدر تفاوت سنی بین بچه ها بود؟

سه سال

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔