2733
2734
عنوان

سرویس طلا

806 بازدید | 55 پست

سلام 

بچه ها سعی میکنم ماجرارو خلاصه بگم.منو شوهرم تو دان‌گاه آشنا شدیم تو این مدت واقعا آدم خوبی بوده، سرش فقط ب زندگیمون گرمه عاشق همیم و میشه گف خوشبختم باهاش. اما اصلا خانواده حمایت گری نداره، ما تو دوران عقدیم و ب زودی میخوایم بریم خونه خودمون تنها سرمایه بزرگی ک داریم ی ماشینه ک شوهرم تونست ب تنهایی ب دس بیاره. حتی باباش نصف وام ازدواجمون رو ب این بهونه ک من رو انداختم ک فامیلا ضامنت شدن وگرنه نمیومدن ازمون گرف. حالا ما موندیم و خرج دوتا تیکه دیگه ک ب عهده شوهرمه. پول پیش خونه و هزینه سرویس طلا و عروسی...

پدرشوهرم ب صراحت تو روی خودم ب شوهرم گف ب من چ میخواستی قبول نکنی طلارو

راستی من 23سالمه شوهرم 27

کلی خرج واجب داریم و ی مقدار محدود پول 

بنظرتون کار درستیه ب شوهرم بگم و یواشکی سرویسو بدل بردارم؟خیلی روش فشاره

نه اتفاقا عالیه تو این گرونی 

سرویس نقره روکش طلا هست با یکی دو میلیون بخر

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

نه اصلا عادتش مده به این چیزا

زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهترین کارو می‌کنی اینجوری بعد ازدواجم مطمعن باش شوهرت قدرتو بیشترازقبل می‌دونه .دخترعموی منم بدل برداشت دختر خالم اصلا نگرفت .زندگیو  سخت نگیرین بعداً خودت کم کم میگیری عزیزم مهم شوهرته

2738

زن و شوهر این حرفا رو ندارن من ماه قبل 200 گرم طلامو دادم شوهر نیاز داشت

برامم نخره همشو هم مهم نیست

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

نه چه اشکالی داره ، خب طلا بخری بعد با ضرر بفروشی خوبه مگه، الان پوله پیشه خونتون واجبتره

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              
2706