2737
2739
عنوان

بچه هااا چیکار کنم؟!🥺🥺🥺🥺🥺😨😨😨😦😦😦

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 37 پست
درمثال حالت عادی ۱۲ قاشق برنج میخوردی فردا ۱۰ قاشق بخور مثال گفتم که متوجه شی

مرسی عزیزم 

اما میخوام کلاااااا حذف کنم

آخه تا 25باید اوکی بشه 😭😭😭

😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشم برنج کلا حذف ...شیرینی و قند کلا حذف...نوشابه اصلا نمیخوردم...پیتزا و ..حذف...تخمه.. ژل دارم ب ...

ببین دختر عموم خیلی خیلی چاق بود ازدکتر تغذیه مشاوره گرفته بود گفته بود برنج تو غذات باشه ولی روزانه یه قاشق یه قاشق کم کن الان عالی شده 

2731
مرسی عزیزم  اما میخوام کلاااااا حذف کنم آخه تا 25باید اوکی بشه 😭😭😭

باشه اگه اذیت نمیشی کم کن ولی به خودت گرسنگی نده معدتو خراب میکنی 

بین تنقلاتت پفیلا درست کن بخور هم لاغر کننده هست هم اشتهاتو کم میکنه

2738

کالری شمار بشقاب روز ی نیم ساعت دو یا طناب ۲۵بهمن چرا؟😑

یا رب لک الحمد کما ینبغی لجلال وجهک و لعظیم سلطانک...اگه تو خونه دعوا ومشکل دارین رقیه شرعی دانلود کنید بزارید تو خونه پخش شه‌..

کلی تحقیق کردم هیچ کدوم از رژیم های غذایی به درد نمیخوره حتی لاغر هم کنی باز برمیگرده میدونی چرا؟ چون اپل باید مغرت لاغر بشه 

اگه میخوای لاغر بشی و این لاغری ثابت باشه برای همیشه 

بهت رهتاک رو معرفی میکنم فوق العاده هست من چند سال پیش با مامانم و خالم رفتم ثبت نام کردیم سه دوره هست .تو تلگرام کلی کم کردیم هنوزم که هنوزه ثابت مونده 

خانم دکتر الهام کیوانی معرکه هست کارشون

چشم برنج کلا حذف ...شیرینی و قند کلا حذف...نوشابه اصلا نمیخوردم...پیتزا و ..حذف...تخمه.. ژل دارم ب ...

اگه تا حالا رژیم های مختلف رو امتحان نکرده باشی و پایبند رژیمت باشی تا هفت کیلو هم لاغر میکنی. هفت کیلوی سالم. اگر بدنت رو به تغییر رژیم غذایی عادت داده باشی دیر وزن کم میکنی. هر چقدر هم وزنت به وزن ایده آل بدنت نزدیکتر باشه، کاهش وزن سخت تره ولی کاهش ده کیلو زیاد و ناسالمه. سریع هم برمیگرده

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم
طی ۳ماه ۵کیلو کم کردم... اگه ۵کیلو باز کم کنم عالی میشه...قند و شیرینی جات رو حذف کن...برنج رو کم ک ...

سلام هم گروه، ماشاءالله به همتت  

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم
2706