2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم ولی من سونو ان تی دارم کامل مشخص نشده کسی بلده تشخیص بده چیه؟

عزیزم پسرکم روزی مرد میشوی جان مادریادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره ی جوانی ام ازتو انتظاری ندارم جز همینطور مرد باشی مردی واقعی🥰❤❤پسرم عاشقتم.... پسر دومم به داخل دلم خوش آمدی امیدوارم سقط نشی😍🤍
2728
سنواول ک رفتی براتشکیل ساک حاملگی اونوبفرس 

من نرفتم فقط برا ان تی رفتم عزیزم 

الان چند هفتته؟

من ۱۲

عزیزم پسرکم روزی مرد میشوی جان مادریادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره ی جوانی ام ازتو انتظاری ندارم جز همینطور مرد باشی مردی واقعی🥰❤❤پسرم عاشقتم.... پسر دومم به داخل دلم خوش آمدی امیدوارم سقط نشی😍🤍
من الان ۸هفته هستم 

به سلامتی عزیزم 

ویارت چیه 

چی هوس کردی میتونم برات حدس بزنم 

به سلامتی عزیزم  ویارت چیه  چی هوس کردی میتونم برات حدس بزنم

خیلی عادیم اصلاحالت تهوع ایناندارم درروزشایدیه ساعت ایناحالم یخورده بد میشه عاشق شیرنی جاتم باآبمیوه اینا خرماکشمش خیلیم تنبل وخابالوشدم

خیلی عادیم اصلاحالت تهوع ایناندارم درروزشایدیه ساعت ایناحالم یخورده بد میشه عاشق شیرنی جاتم باآبمیوه ...

گلم احتمالا پسره مبارکت باشه 

بچه اولم اینجوری بودم عاشق کاکائو بودم دقیقا ویارتو داشتم هیچ حالت تهوعی هیچی

2706