2726

‏تنها نكته مثبت زندگيم اينه كه ديگه مدرسه نميرم و فيزيك عربی نبايد بخونم

‏يِه روز تمام راه هايي رو كه با قلبت رفتي با عقلت برميگردي !قلبم را از سینه در آوردم، چراغ هارا خاموش کردم و خوابیدم. مطمئنم دیگر هیچ زخمی بیدارم نخواهد کرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ی روزی می فهمی همین روزهای مدرسه بهترین روزهای زندگیت بوده

ی مهارت یاد بگیر باهاش پول دربیاری کل زندگیت میشه نکته مبت

یک سال از همه دور شو و تلاش کن، بعد یک سال از خودت رو نمایی کن، اون لحظه ست که همه دلشون میخواد یا باهات باشن یا جات باشن...💋
تنها نکته مثبتم همین سلامیتمه که اونم بگیره دیگه نکته مثبتی نمیمونه

من یادم رفت اینو درج کنم 😑😂

‏يِه روز تمام راه هايي رو كه با قلبت رفتي با عقلت برميگردي !قلبم را از سینه در آوردم، چراغ هارا خاموش کردم و خوابیدم. مطمئنم دیگر هیچ زخمی بیدارم نخواهد کرد.

هیچ نکات مثبتی تو زندگیم ندرم فق منتظر مرگم🚶🏻‍♀️

هیچکس او نخواهد شد،نمیگردم به دنبال کسی که حتی شبیهَش باشد،شاید بهتر از او هم باشد ولی چشمانِ من جز او نمیبینند،واقعی دوستَت داشتم،واقعی نبودی،نماندی،رفتی...🙂💔
ی روزی می فهمی همین روزهای مدرسه بهترین روزهای زندگیت بوده ی مهارت یاد بگیر باهاش پول دربیاری کل زن ...

عزیزم من شاغلم 

من نکته مثبتم اینه که دارم راحت نفس میکشم

خداروشکر 

هیچ نکات مثبتی تو زندگیم ندرم فق منتظر مرگم🚶🏻‍♀️

دور از جون 

انشالله اون اتفاق خوبه که از شادی بپری هوا واسه توام میوفته

داری...همه دارن فقط باید یکم دقت کنن

ندرم باوا 😅 

هیچکس او نخواهد شد،نمیگردم به دنبال کسی که حتی شبیهَش باشد،شاید بهتر از او هم باشد ولی چشمانِ من جز او نمیبینند،واقعی دوستَت داشتم،واقعی نبودی،نماندی،رفتی...🙂💔
2706