2703
2553

با اینکه بم خیانت کرده حاضرم دوباره برگرده و ببخشمش 

حالم خیلی بده نمیتونم بدون اون😢😭

من چنینم تو برو مصلحت خود اندیش🍭🍓💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

بغل کردن خیلی عجیبه!

دستتو می‌پیچی دور بدن یه موجود زنده و انگار که یه سرنگ پر از مورفین وارد پوست تنت شده؛

شناور میشی تو آرامش!

و وقتی نسخ بغل کردنش میشی، جای خالی قلبش سمت راست قفسه سینه ات طوری درد میگیره که حاضری کل دنیاتو بدی تا فقط یک‌بار دیگه تو بغلت حسش کنی...❤️

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
2714

سخته میدونم

ولی همیشه میگم کاش عشق منم خیانت میکرد تا راحت میزاشتمش کنار ولی هیچ بدی ب من نکرد و همین باعث شد نتونم فراموشش کنم  

فرق منی که؛ سوم راهنمایی جغرافیا رو 20 شدم با رفیقم که 10 شد اینه که من میدونم نیوزلند کجای کره ی زمینه، و اون الان اونجاست! :/
سخته میدونم ولی همیشه میگم کاش عشق منم خیانت میکرد تا راحت میزاشتمش کنار ولی هیچ بدی ب من نکرد و هم ...

منم🥺

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
😭😭 کاش اطرافیانم بدونن تو این روزا چی دارم میکشم😭

میفهممت عزیزم

به هیچکس نمیتونی بگی

و درکت نمیکنن

توو تنهایی خودت گریه کن

توو حموم

اما نزار این عقده بمونه توو دلت

دلم در مشت فشردم...تا تو نگریزی...دریغا،جای پایت هم...به زور پنجه ام له شد
2706