2733
2734
عنوان

فرنی برای اولین بار ،با شیر خودم

328 بازدید | 36 پست

دکتر گفته فرنی رو شروع کرد ۱قاشق‌مربا خوری ارد برنج با شیر خودت یا شیر خشک،چقدر باید دوشیده بشه؟؟؟اونوقت شیر بدوشم یه ساعت بعدش شیر بخواد یعنی شیر دارم بدم؟شیر دوش هم ندارم ،دکتره میگفت شیر خشک بده راحت ولی مادرشوهرم نمیذاره میگه نه با شیر خودت بده 

عزیزان این گروهه واتساپمه خرس ولنتاین وکادوی روز مادر وروز زن دارم https://chat.whatsapp.com/DuImceI6u3eFiDkszYas2nhttps://chat.whatsapp.com/DuImceI6u3eFiDkszYas2n

از هیچ توقع نداشته باش حتی پدرومادرت که کسیم ازت توقع کنه دخالت نکن که کسی نکنه قضاوت نکن تا کسی قضاوتت نکنه    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اولین بار با آب دادم ۴ماهش بود

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
2738

نمیدونم ولی مگه فرنی نباید بجوشه؟شیرخودتو بجوشونی بد نشه!من بلد نیستما ولی خب ذهنمو درگیر کرد

بعدشم به مادرشوهرت ربطی نداره بهش نگو

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
با چی میخوای بدوشی؟

با شیر دوش دیگه باید بدوشه

تو از هر در که باز آیی بدین خوبی و زیبایی     دری باشد که از رحمت به روی خلق بگشایی 😍😍بهترین خودت باش حتی سخت ترین شرایط زندگیت مطمئن باش که خدایی که اون بالاس  خودش هواتو داره .خدایا توکل بر خودت که جز تو کسی را ندارم ای مهربانترین مهربانان 🥰🥰

با آب بده

اگرم شیر خودت یا شیر خشک ریختی هواست باشه نجوشونی اول با آب درست کن با شیر خودت رقیق کن بعد پختنش

تمومه زندگیمو فقط با یه اشاره بهت میبخشم این کارا برام کاری نداره❤

وای من ندیدم تاحالا شیر گاو بخر خو

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

والا یزره شیر داشتم که فقط بچه سیر میشد 

دیگه بدوشم و فرنی بپزم😂😂😂

اوایلش با اب بعدا با شیر گاو پختم

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

من ی قاشق آرد برنج و با ی استکان آب و ی کوچولو نبات سفید 

میزاشتم تا ب غلظت ماست برسه بعدش ک ولرم  شد بهش شیر خشک اضافه میکردم 

شیر خودت و شیر خشک نباید حرارت ببینه 

الیسا قشنگم همه زندگیمه😍🤤
2706