2733
2734
آذوقه و تجهیزات دارن؟ خدا بزرگه خداخودش کمکشون کنه... چرا بر نوشتن خب وقتی برف شروع شده

آره همیشه میرفتن دفعه اولشون نیست

جمعه خیلی برف آرومی بود رفتن بعوش خدا فقط میدونه که چی شده تو پناهگاه نتونستن برن ببینن مونده صبح برن هوا خرابه بالگرد نمیتونه بره فقط امدادگرها میرن

اینجیمه اورگیم بختیمیزقارادااولساکفنیمیز آق اولاجاخ🥺🥺🥺🥺🥺آنا کاش یوخویا گالایدون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای تو این سرما😢 بهمن هم امکان هست بیاد، اخه چرا رفتن تو این هوا

جمعه بود رفتن خیلی سرده ما نردیک دامنه رو سر زدیم به شدت سرمای استخوان سوز

عه وا از اهری هم شهرستانی😅

ارههه کجاش زندگی میکنی؟من تو صفا۱۸😂

هرچی که دیدم بسمه میرم....من خسته نیستم خود خستگی ام!این همه دویدم چی دستم رسید تهش؟!هنوز نشد یه عکس خوب ازم بگیرن!نقشه من این نیست سنگر بگیرم...فقط بگم نمیشه و تهشم بمیرم:)یه روزی این دنیاست که می‌رقصه به ساز من !خودمو میشناسم عقب نمی‌رم!✌️✨
2731
ارههه کجاش زندگی میکنی؟من تو صفا۱۸😂

صفا ۱۸ کجاست گلم🤔

من هوراندم

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
2738
مهم همون سرماست😢 خدا کمک کنه یه فیلم خارجی دیدم دگزا میزدن که سرما نکششون، تو سرما گیر کرده بودن

خیلی هوا سرده بهمن هم آمده انگاری

ما که خبرنداریم امدادگرها رو فقط میزارن 

مادرش یه بچه داره فقط 

صفا ۱۸ کجاست گلم🤔 من هوراندم

فکر کزدم خود اهرییی😂یکی از خیابوناشه 

فامیلل دارسم اونجا شهرستان قشنگیه😍مخوصا دوشابش(فارسیش یادم نیس)😂

هرچی که دیدم بسمه میرم....من خسته نیستم خود خستگی ام!این همه دویدم چی دستم رسید تهش؟!هنوز نشد یه عکس خوب ازم بگیرن!نقشه من این نیست سنگر بگیرم...فقط بگم نمیشه و تهشم بمیرم:)یه روزی این دنیاست که می‌رقصه به ساز من !خودمو میشناسم عقب نمی‌رم!✌️✨
فکر کزدم خود اهرییی😂یکی از خیابوناشه  فامیلل دارسم اونجا شهرستان قشنگیه😍مخوصا دوشابش(فارس ...

شیره انگور دا

2706