2733
2734
عنوان

در عجبم خدایی اینایی که کم غذا میپزن اصلانی نی سایت نمیان؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2056 بازدید | 131 پست
😂😂😂😂 والااا میخاست نیاد اصلا یاسرشام میرفت خونش رو میخورد ک تو گلوش گیرنکنه

همینو بگو 😂😂

جدا از شوخی یااا مهمون دعوت نکنین یا اگر کردین یجوری یه پذیرایی خوب کنین که حداقل احترام نگه دارین 

بنظرت چایی درست کنیم براشون چن قاشق چایی بریزیم تو قوری؟نصف قاشق چای خوری برا بیست نفر خوبه یا اسراف ...

اسرااافه

چمن های پارکو بچین بریزتوقوری قشنگ دم بده عالی میشه

اصراف حرامههه

کاربر مثلا محترم ! کجای زندگیمی ؟ هیچ جا😏 پس عقاید و نظرات من بهت ربطی نداره 😁 با احمق بحث نمیکنم و میگذارم در دنیای احمقانه خودش خوشبخت زندگی کند بنابراین حق باشماست 😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسرااافه چمن های پارکو بچین بریزتوقوری قشنگ دم بده عالی میشه اصراف حرامههه

واییی راس میگیی ولی بنظرم حیفه چمنارو بکنیمممم اصن چایی نخورن تو گلوشون گیر کنه بماچه اصن ما گفتیم نون بیارن میخواستن فکر اینجاشم بکنن

چند روز پیش بچه ی یک نفر خونمون بود بعد گفت شب منو برسونیدباباش بش زنگ زد گفت بگو به مابگه ک شام دعو ...

چه عجیب 🤔

Do not give what is holy to the dogs; nor cast your pearls before swine, lest they trample them under their feet, and turn and tear you into pieces
2731
واییی راس میگیی ولی بنظرم حیفه چمنارو بکنیمممم اصن چایی نخورن تو گلوشون گیر کنه بماچه اصن ما گفتیم ن ...

اره اینم حرفیه

چمنا حیفن

بهتره خفه شن 🤣🤣🤣🤣

کاربر مثلا محترم ! کجای زندگیمی ؟ هیچ جا😏 پس عقاید و نظرات من بهت ربطی نداره 😁 با احمق بحث نمیکنم و میگذارم در دنیای احمقانه خودش خوشبخت زندگی کند بنابراین حق باشماست 😉
بنظرت چایی درست کنیم براشون چن قاشق چایی بریزیم تو قوری؟نصف قاشق چای خوری برا بیست نفر خوبه یا اسراف ...

یه دونه تی بگ بده، همه استفاده کنن 😂

Do not give what is holy to the dogs; nor cast your pearls before swine, lest they trample them under their feet, and turn and tear you into pieces
2738
شما از کجا میدونید سیر میشن؟ اینحوری حتی به هرکس یک تکه هم نمیرسه که شما درست میکنید اگر مشکل مالی ...

عزیزم خب سوپ میخورن ...سیب زمینی سرخ کرده کنارش میذارم برا بچه ها تیکه ی کوچیکتر ...سالاد..برنج ...واقعا سیر نمیشن

بنظرم مرغو نمیپختین با همون سس و هویج و سیب زمینی سیر میشن دیگه 😒

خب عزیزم ما زیاد دور هم جمع میشیم جز جشنای خاص اصلا مهم نیست که چجوری این مهمونیا بگذرونیم وباچی سیر میشیم...کی گفته فقط باید بامرغ سیر شد....من خونشون هم برم اونام غذا ساده میذارن نه کسی ناراحت میشه نه به کسی فشار میاد

عزیزم خب سوپ میخورن ...سیب زمینی سرخ کرده کنارش میذارم برا بچه ها تیکه ی کوچیکتر ...سالاد..برنج ...و ...

اگر هم نشن که به شما نمیگن

بعد چطوری ۱۰ نفر ۸ تکه مرغ میخورن؟ یعنی دونفرشون نمیخورن؟ خیلی عجیبه

چی بگم که سکوت بهتره...
اگر هم نشن که به شما نمیگن بعد چطوری ۱۰ نفر ۸ تکه مرغ میخورن؟ یعنی دونفرشون نمیخورن؟ خیلی عجیبه

عزیزم خب سینه مرغ بزرگ ۴ تا رونها ۴ تا برای بچه ها هم کتف وبال ۲ تا ....ته غذاشونم میمونه بخدا مرغ خالی که نمیخورن با برنج میخورن...بعدشم مارودربایستی نداریم ...که نگه سیر نشدم

2706