2733
2734
عنوان

اصلا شوهرم سمتم نمیاد ازم فراریه

| مشاهده متن کامل بحث + 2998 بازدید | 71 پست
باپزشک مشورت کن کمکت می کنه عطاری هم برو  آره قرص هم هست  اگه قبلا خوب بود خوب می شه&nbs ...

درسته یه مشورت از دکتری بگیرم تلفنی میتونم بگم که تلفنی هم دکترا پاسخگو نیستن رودررو روم نمیشه تنها برم بپرسم از دکتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره خوبه اینکه اعصتبش ضعیف نشده کلا هم از اول عصبی نبود کلا اخلاقش اینجوری هست ولی فک کنم بخاطر زود ...

درمان زود انزالی به دوره های تخصصی نیاز داره باید بادکترصحبترکنید عزیزم یکی از دلایل زود انزالی هم عادت بد ج. ل.  ق  هست نمی دونم دلیلش براشوهرت چیه

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم

برای حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستید لطفا

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭

برای حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستید لطفا

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
2738
درمان زود انزالی به دوره های تخصصی نیاز داره باید بادکترصحبترکنید عزیزم یکی از دلایل زود انزالی هم ع ...

عزیزم نفهمیدم معنی اون چیزی ک سانسورکردیو 

برای شوهر من بخاطر ترک اعتیاده

اونم فایده نکرد عزیزم فقط نمیدونم باید از قرصی چیزی استفاده کنیم تا درست شه یا باید صبرکنیم تا درست ...

کمرشو با روغن سیاه دونه چرب کن هر شب عزیزم..

موز 

مغزیجات

تخم مرغ 

پیاز

فراوان بده بخوره...

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2706