2703
2553
عنوان

اگه همین الان برید ب باباتون بگید عاشق شدین😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 552 بازدید | 48 پست
بابام فوت کرده🥺🥺🥺🥺🥺

خدارحمتش کنه عزیزم 🥺😔

تو از هر در که باز آیی بدین خوبی و زیبایی     دری باشد که از رحمت به روی خلق بگشایی 😍😍بهترین خودت باش حتی سخت ترین شرایط زندگیت مطمئن باش که خدایی که اون بالاس  خودش هواتو داره .خدایا توکل بر خودت که جز تو کسی را ندارم ای مهربانترین مهربانان 🥰🥰

مامان بابای من خیلی خیلی خیلی خیلی پایه ان خواهرم به بابام گفت عاشق شده بابام شبو روز پیش دعا نویس بود تا خواهرم به عشقش برسه و الان خواهرم بهترین زندگی رو داره واسه منم همین جوره میدونم باورتون نمیشه اما حقیقت داره 

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد؛من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک💪😌 زانو نمیزنم حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامتم باشد...😎✌از خود قامتی خواهم ساخت به بلندای آسمان،همان قدر دست نیافتنی💟😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

هیچی فک کنم حرف بزنه منطقی باهام 

با این حال من روم نمیشه بگم

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح

شوهرم دارم😐

ولی میدونم بهش‌بگم میگه کیه تا بت بگم‌چطور آدمیه لیاقت عشق تو رو دارهه یانه

قربونش برم سنی نداره😍درک‌میکنه

هرگز بخاطر این که دیگران تورا بپذیرند،تغییر نکن...🍃🦋بانظروعقیده‌ی‌من مخالفی یواش بکش کنار احتیاجی به بحث نیس😏✋

من یه سر از آهنگای مهراد جم خوشم میومد... بابام داشت من رو میرسوند کلاس... گفتم آهنگ‌ مهراد جمه.... چیزی که پدرم شنید این بود: آهنگه مهراد جانه😐

داد زد گفت چییییژ؟؟؟به بابات نمیگی جان، اونوقت به مهراد میگی مهراد جان؟😐

2714
من یه سر از آهنگای مهراد جم خوشم میومد... بابام داشت من رو میرسوند کلاس... گفتم آهنگ‌ مهراد جمه.... ...

الان بنظرت با این توصیفات، بهش بگم عاشق شدم، احتمال دیدن طلوع آفتاب فردا برام چقدره؟🥲🤣🤣

2706