2737
2734
عنوان

ببینید چه پیامایی بمن داده😭😭😭😭بعد ۵ماه برگشت اینارو گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 10568 بازدید | 136 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب درست تمومش کنه چرا باید مرتب توهین کنه بمن؟

بدبخت رو ۵سال نگه داشتی😂😂😂😂

از اولش میگفتی قصدت چیه این برخورد رو نمیکرد

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
بلاکش کن

سنم زیاده ۳۳سالمه

پدرم رو سال ۹۷ در اثر یه بیماری سخت از دست دادم (دور از جون مادرم البته) .  الان مادر عزیزتر از جانم درگیر سرطان هست مادرم یه فرشته هست که من رو به زندگی وصل کرده😭😭تورو خدا برااین که سلامتیش رو بدست بیاره دعاشون کنیید🙏🙏 به خدای مهربان بگید تنها امیدم و تنها پناهم مادر عزیزم رو بمن ببخشه😭خدایا من توبه کردم از تمام گناهانم پشت در خونت نشستم من رو از رحمت خودت ناامید نکن برای تمام ناامیدی هام دعا کنین که کم نیاورم این عهد من و خداوند هست که اگه مامان خوبم شفا پیدا کنه تا آخر عمرم خادم مردم یا مسجد بشم 
2731
من اصلا کاریش نداشتم قهر بودیم بعد چندین ماه بهم زنگ زد

خب جوابشو نده بگو بهش برام تموم شدی برو پی زندگیت

سلام خانوما❤️میشه برام سوره کوثر بخونین که شر اون مزاحم لعنتی کم شه اگر برام خوندین بهم بگین  منم برای حاجت دلتون سوره کوثر بخونم 

من تو این موقعیت ها نبودم هیچ وقت 

اما راستش حس میکنم بازیچه شما شده درسته؟ 

اگ اینطوره من بهش حق میدم توی عصبانیت این حرفا رو بزنه...

میشه برا ثابت شدن شماره چشمم و افزایش ضخامت قرنیه م یخ صلوات بفرستی؟ منم‌ ارزو دارم بتونم لیزیک یا لازک کنم 🥺❤
2738

چقد دلم براش سوخت طفکی

بیشتر با دلش راه بیا

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏
به اون بدبخت میرسونه

مسئولش نیستیم تا وقتی به زندگیمون لطمه ای وارد نکرده

ما اینجاییم که به هم کمک کنیم

صحبت از ماندن یک عمر بماند به کنار ، قدر نوشیدن یک چای بمانی کافیست...

نمی‌خواستم با این حجم دلخوری رابطمون تموم شده ناراحتم

پدرم رو سال ۹۷ در اثر یه بیماری سخت از دست دادم (دور از جون مادرم البته) .  الان مادر عزیزتر از جانم درگیر سرطان هست مادرم یه فرشته هست که من رو به زندگی وصل کرده😭😭تورو خدا برااین که سلامتیش رو بدست بیاره دعاشون کنیید🙏🙏 به خدای مهربان بگید تنها امیدم و تنها پناهم مادر عزیزم رو بمن ببخشه😭خدایا من توبه کردم از تمام گناهانم پشت در خونت نشستم من رو از رحمت خودت ناامید نکن برای تمام ناامیدی هام دعا کنین که کم نیاورم این عهد من و خداوند هست که اگه مامان خوبم شفا پیدا کنه تا آخر عمرم خادم مردم یا مسجد بشم 
مسئولش نیستیم تا وقتی به زندگیمون لطمه ای وارد نکرده ما اینجاییم که به هم کمک کنیم

مسئول نیستیم؟! نباید ینفر رو از کار اشتباهش بازداشت؟ انسانیت حکم میکنه حرف درست و راه درست رو به بقیه بگیم

از بس گفتیم به ما چه که دنیا رو گند برداشته

2706