2733
2734
عنوان

ببینید چه پیامایی بمن داده😭😭😭😭بعد ۵ماه برگشت اینارو گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 10568 بازدید | 136 پست
سگ حسودی داره؟!!!!!! 😐 ببین استارتر چه رفتاری کرده که همچین واکنشی ازش سر زده

اونم خیلی کارا کرده

پدرم رو سال ۹۷ در اثر یه بیماری سخت از دست دادم (دور از جون مادرم البته) .  الان مادر عزیزتر از جانم درگیر سرطان هست مادرم یه فرشته هست که من رو به زندگی وصل کرده😭😭تورو خدا برااین که سلامتیش رو بدست بیاره دعاشون کنیید🙏🙏 به خدای مهربان بگید تنها امیدم و تنها پناهم مادر عزیزم رو بمن ببخشه😭خدایا من توبه کردم از تمام گناهانم پشت در خونت نشستم من رو از رحمت خودت ناامید نکن برای تمام ناامیدی هام دعا کنین که کم نیاورم این عهد من و خداوند هست که اگه مامان خوبم شفا پیدا کنه تا آخر عمرم خادم مردم یا مسجد بشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته بد حرف زده 

ولی معلومه دوست داره 

فقط ناراحت و کلافه س 

هرچند خب توجیهی برای حرفاش نیست 

حالا اگر دوسش نداری بیخیال شو

سلام خانوما❤️میشه برام سوره کوثر بخونین که شر اون مزاحم لعنتی کم شه اگر برام خوندین بهم بگین  منم برای حاجت دلتون سوره کوثر بخونم 
سگ حسودی داره؟!!!!!! 😐 ببین استارتر چه رفتاری کرده که همچین واکنشی ازش سر زده

سگ حسودی نداره 

ولی ممکنه رفتار استارتر با اون سگ و اندازه ای که درگیرش بوده باعث برانگیختن این حس طرف شده باشه.

استارتر هر کاری هم کرده الان از ما کمک میخواد نه اینکه بهش سرکوفت بزنیم

صحبت از ماندن یک عمر بماند به کنار ، قدر نوشیدن یک چای بمانی کافیست...
2728
چرا رابطه انقد طول کشیده؟قصدتون ازدواج نیست؟

من نمی‌خوام ازدواج کنم

پدرم رو سال ۹۷ در اثر یه بیماری سخت از دست دادم (دور از جون مادرم البته) .  الان مادر عزیزتر از جانم درگیر سرطان هست مادرم یه فرشته هست که من رو به زندگی وصل کرده😭😭تورو خدا برااین که سلامتیش رو بدست بیاره دعاشون کنیید🙏🙏 به خدای مهربان بگید تنها امیدم و تنها پناهم مادر عزیزم رو بمن ببخشه😭خدایا من توبه کردم از تمام گناهانم پشت در خونت نشستم من رو از رحمت خودت ناامید نکن برای تمام ناامیدی هام دعا کنین که کم نیاورم این عهد من و خداوند هست که اگه مامان خوبم شفا پیدا کنه تا آخر عمرم خادم مردم یا مسجد بشم 
مثلا چی

فحش توهین و ...

2738
اونم خیلی کارا کرده

بگو چرا اینهمه مدت اگه این حرفا اذیتت میکرد نزدی بهم؟ اگه من لیاقت نداشتم چرا 5 سال وقت خودمو خودتو گرفتی بعدشم خب بهش بگو توام خیلی کارا کردی 

2706