2726
عنوان

کاربر نازنینم تاپیک خودکشی که تعلیق شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2172 بازدید | 185 پست
تموم پیشه انقد زود که فرصت جمع کردن توشه ای واسه اون ور هم پیدا نکنیم

من توشه نمیخام

دیع خستم

از همچی خستم

دلم ارامش میخاد یه ارامش ابدی

دیع نمیتونم

بخدا من برا این همه درد ساخته نشدم

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!
تو ک خودت باید بدونی روان پزشکی در کنار روان درمانی جواب میده 

اره

اما هیچ روانکاوی منو تحمل نکرده تاحالا

شاید چون نمیتونن یا منو خیلی نفهم میبینن

یا میگن اینو ولش کن اینو هرچی میگیم خودش حرفشو میزنه 

منو میفرستن دنبال نخود سیاه

شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من آدم معتقدی هستم اما تا خلقم بالا پایین میشه دیوونه میشم.نمیتونم داروهامو بخورم .بجاش ۵ تا پنج تا ...

بارداری؟؟؟ پس طبیعیه هورمونات بهم ریخته .ندیدی بعضی بارداری الکی گریه میکنن

2728
من توشه نمیخام دیع خستم از همچی خستم دلم ارامش میخاد یه ارامش ابدی دیع نمیتونم بخدا من برا این ...

ان الانسان لفی خسر

همانا انسان در زیان است

بعدشم میگه بجز کسانی که ایمان آوردند و اعمال صالح انجام دادند و صبر پیشه کردند

ببین من خودم عالم بی عملم زنبور بی عسلم اما حالم میاد سرجاش تازه میفهمم خداوند دردی رو که داده تحملش رو هم داده

خدا دیر نمیکنه

خدا گاهی چیزیو نمیده چون به ضرر ماست بعدش میگیم عه 

بس دعاها کان زیان است و هلاک

وز کرم می نشنود یزدان پاک

شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)
اره اما هیچ روانکاوی منو تحمل نکرده تاحالا شاید چون نمیتونن یا منو خیلی نفهم میبینن یا میگن اینو ...

این افکار و باور توئه ها ک تورو میفرستن پی نخود سیاه دقیقا همین افکارس ک باید درس بشع

۹۹/۹/۹
توهم خودکشی خود زنی هذیون انرژی کاذب حرف زدن با خودم و دعوا با خودم باید یه بلایی سر خودم بیارم ت ...

نه عزیزم اصلا این فکرا رو نکن.بیماری دو قطبی رو برای خودت کوچیک کن.قابل حله مطمئن باش.

در کنارش طبعت باید تعدیل بشه.سودا و صفر ای بدن اگر متعادل نباشه اثرش توی روح و روان آدم ایجاد میشه.حتما پیش متخصص طب سنتی برو بعد از یه مدت متوجه اثرات فوق العادش میشی و رو به بهبودی میری تا جایی که تعجب میکنی.

معنویت درمانی هم عالیه،گفتن ذکر و خوندن و شنیدن قرآن با صدا و لحنی که بهت آرامش میده،دو رکعت نماز بخون و از خدا کمک بخواه،نماز استغاثه هم عالیه،شعرهایی که حس نا امیدی میده اصلا گوش نده به جاش شعرهای حماسی و پر از روحیه و انرژی بذار،خواستی گریه کنی سرچ کن یه روضه ی قشنگ پیدا کن و از سختیهایی که اهل بیت کشیدند و ولی توکلشون به خدا رو داشتند،گریه کن.

عزیزم سعی کن دوستان و گروههای خوب پیدا کنی خیلی حال آدمو خوب میکنه.

با افتخار ایرانی و مسلمانم.
ان الانسان لفی خسر همانا انسان در زیان است بعدشم میگه بجز کسانی که ایمان آوردند و اعمال صالح انجام ...

خیلی ازین حرفا شنیدم

اما دردم هنوز درده

قلبم شکسته

دنیام تاره

مرگ درمونمه

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!
نه عزیزم اصلا این فکرا رو نکن.بیماری دو قطبی رو برای خودت کوچیک کن.قابل حله مطمئن باش. در کنارش طبع ...

اره تحت نظر طب سنتی هستم

سودا غلبه کرده

بنظرم بهتر از روانپزشک

روانپزشکا آدمای اعصاب قورت داده این

من سودای مغزم بالاست طب سنتی خیلی خوبه داروهای اون از شیمیایی بهتره چون عوارض ندارن خود قرص اعصاب ...

عزیزم خواستم بهت بگم سودای مغزت بالاست منم سودا دارم همش ناراحتم یا وسواس فکری دارم باور کن یه طب سنتی خوب بری بیماریت کنترل میشه

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 

الکی میگه دوقطبی نیستی تلقینه فقط تو سالمی تو مادر تو زن خوبی هستی .تو تحصیلاتی داری که خیلیا آرزوشونه تو استعداد داری تو زیبایی اصلا به چیزای بد فکر نکن تو چیزایی داری که خیلیا آرزوشونه بلند شو اسفند دود کن برای خودت 

2706