2733
2734
عنوان

کاربر نازنینم تاپیک خودکشی که تعلیق شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2172 بازدید | 185 پست
هستم گلم

چرا تو فکر خودکشی هستی؟

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قول بده ک از ی روانکاو کمک میگیری 

بهترین روان کاو  شوهرمه.جدی میگم

اصلا از روانشناسی سر در نمیاره اما چون خوب قرانو بلده و آدم معتقدیه و حرفای خوبی میزنه که حرفاش تو عمق وجودم میشینه

آنقدر خدارو زیبا و مهربون توصیف میکنه که میگم خدایا تو اینقد خوب چرا من پشت کردم؟

شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)
دفیفا ببین اینجوری که تو کتاب های مشاوره اومده باید روان درمانگر بیمار رو هدایت کنه به سمت علت بیما ...

روان پزشک نمیتونه کار روان کاو و بکنه 

مگه روان پزشک چقدر با تو در ارتباطه؟؟؟؟؟

ببین سی بی تی درمانه کوتاه مدته خیلی بهتر و زودترم جواب میگیری

۹۹/۹/۹
2728
چرا تو فکر خودکشی هستی؟

دیگه نیستم

ببین من صبح و شبی ندارم

تعادل خاصی ندارم

بخوای بگردی تو زندگیم مشکل خاصی نمیبینی

شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)
بهترین روان کاو  شوهرمه.جدی میگم اصلا از روانشناسی سر در نمیاره اما چون خوب قرانو بلده و آدم م ...

منکر این نمیشم اما شوهرتم هر قدر خوب هر قدر عالی میتونه در کنار مشاوره خیلی تاثیر گذار باشه ن ب تنهایی با ی گل ک بهار نمیشه

۹۹/۹/۹
روان پزشک نمیتونه کار روان کاو و بکنه  مگه روان پزشک چقدر با تو در ارتباطه؟؟؟؟؟ ببین سی بی تی ...

روان پزشک تو مطبش روان کاو داشت.منو نفرستاد پیش اون

گفت وضعت خرابه بستری کرد بعدشم شوک و قرص و زهرمار

که شوهرم میگه بعد شروع قرص اوضاع خرابترشد

دیگه نیستم ببین من صبح و شبی ندارم تعادل خاصی ندارم بخوای بگردی تو زندگیم مشکل خاصی نمیبینی

خدارو شکر

انشاالله هیچوخت بفکرش نیفتی

ولی من هنوز بعد دوسال بفکرشم

ولی تموم نمیشع این زندگیه لعنتی

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!
2738
منکر این نمیشم اما شوهرتم هر قدر خوب هر قدر عالی میتونه در کنار مشاوره خیلی تاثیر گذار باشه ن ب تنها ...

درسته.من هربار رفتم مشاوره یا روانکاو سریع ارجاع دادن به پزشک

هیچ کدوم بیشتر از دوجلسه باهام حرف نزدن

گفتن برو روانپزشک

اولا ک شب بیداری خیلی مناسب نیس الان برای شما بد خوابی رو روانت تاثیر میذاره

اره.بالاتر گفتم که

شب که نمیخوایم فرداش فاتحه ام خوندی

مغزم بهم میریزه میبینی سه روز نتونستم بخوابم و شروع شد بدبختی

خدارو شکر انشاالله هیچوخت بفکرش نیفتی ولی من هنوز بعد دوسال بفکرشم ولی تموم نمیشع این زندگیه لعنت ...

تموم پیشه

انقد زود که فرصت جمع کردن توشه ای واسه اون ور هم پیدا نکنیم

اره.بالاتر گفتم که شب که نمیخوایم فرداش فاتحه ام خوندی مغزم بهم میریزه میبینی سه روز نتونستم بخواب ...

روان پزشک کیه هاان؟؟؟یه پزشکه ک فقط تو سرش دارو و چن تا توصیه دیگس و نهایتش بستری چی از روان درمانی میدونه؟؟؟؟؟

۹۹/۹/۹
2706