2737
2734
عنوان

الان دارید چیکار میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1365 بازدید | 124 پست
برو اشتی کن بابا شب سرد باید اشتی باشی بری تو بغل گرمش قهر و بذار تابستون که گرمه ودوست داری تنها ول ...

خیالت راحت ما تمام فصول قهریم... مردی برای تمام فصول که میگن شوهر منه🥴😅😅

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
هر روز بیکار هر روز همیجور گوشی گوشی گوشی😞

مثل من

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پسرم رو پاهامه دارم می تکونمش 😩🥴برا دخترم لالایی می خونم بخوایه هوا سرده  

چند وقتشونه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
الانو نمیگم کلی گفتم، ماهم 8درجه زیر صفریم همشهری نباشیم😅

من تبریزم

عزیززم🤩 منم نشستم...  با شوهرم قهرم... اعصاب ندارم... فردا یک جلسه مهم داریم سر کار.ا سترس ا ...

باز خوبه حمومو رفتی

منم تازه از حموم در اومدم بدنم خیلییی راحت شده جراحی کردم و فردا بخیه مو میکشم ذوق دارم

سلامت باشی 

2738
خیلی سرده برف زیاده پوکیدیم تو خونه

ناشکری نکن ما در حسرت برف هستیم تو تهران فقط سوزش میاد اینجا دلم لک زده مال برف

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
سرکار..............خوش بحالتون برف دیدین......کدوم شهری

تبریزم عزیزم خسته نباشی

ای جان برف😍😍😍

زبان گوش میکنم البته فیلمه

یک سال از همه دور شو و تلاش کن، بعد یک سال از خودت رو نمایی کن، اون لحظه ست که همه دلشون میخواد یا باهات باشن یا جات باشن...💋
خونه روحسابی تمیزکردم یه چرتی زدم پاشدم غذامو آماده کردم یه چایی خوردم والان راحت نشستم دارم بچه مهن ...

چه عالی

2706