2737
2734
عنوان

حوصله ندارها بیان

143 بازدید | 24 پست

خستم و حوصله ندارم

حس شام خوردنم نیست

دقیقا دوساعته تو اتاقم تنها دلم نمیخواد برم بیرون زیادم با گوشی کار نکردم

حوصله کتابو پادکست و ایناهم ندارم

شما چکار میکنید خوب شید؟

ای وای بر صبر بی صدای ما     ببخشید اگه حوصلم نمیشه اصلاح کنم اشتباهات تایپیمو. اگه سعی نداری به بقیه بگی اینی که من میگم (افکار رفتار و عقیده ) درسته ،بیا بغلم.❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیدونم منم دلم گرفته و بی دلیل خیلی زیاد ناراحتم💔 

بی سواد در قرن بیستم و یکم فردی نیست که توانایی خواندن و نوشتن ندارد؛ بلکه فردی است که نمی‌تواند بیاموزد، آموخته‌های های قبلی را فراموش کند و آن را با آموزه‌های های جدید جایگزین کند.                             _آلوين تافلر
میخوابم😶

خوابم نمیبره

ای وای بر صبر بی صدای ما     ببخشید اگه حوصلم نمیشه اصلاح کنم اشتباهات تایپیمو. اگه سعی نداری به بقیه بگی اینی که من میگم (افکار رفتار و عقیده ) درسته ،بیا بغلم.❤
من عااشق رمانم اگ  امتحان نداشتم حتما رمان میخوندم

رمانم خوبه 

2738
من ک تو نی نی سایته میگردم نیم ساعت ..باز یجوری ام😐

گوشی بدتر میکنه ادمو

زود تند سریع پاسو برو یه دوش آب سرد بگیر

قاعدم نمیتونم دیروز حمام بودم با این وضعیت

نمیدونم منم دلم گرفته و بی دلیل خیلی زیاد ناراحتم💔 

من دلیلشو میدونم و حق میدم به خودم

حس میکنم دارم افسرده میشم🙁

ولی تنها همدم تنهاییام همین چهارگوش جادوییه

من وقتی بخوام داغون تر بشم بیشتر استفاده میکنم از گوشی

دقیقا بعدش بهم میریزم اما بعدش رژیم مجازی میگیرم😐😂

من دلیلشو میدونم و حق میدم به خودم حس میکنم دارم افسرده میشم🙁

من فک میکنم از خیلی وقت پیش افسرده شدم از صبح تا شب حالات مختلفی دارم مخصوصا چند وقت اخیر پول روانشناس مشاورم خداروشکر انقد زیاده که آدم نمیتونه بره 

بی سواد در قرن بیستم و یکم فردی نیست که توانایی خواندن و نوشتن ندارد؛ بلکه فردی است که نمی‌تواند بیاموزد، آموخته‌های های قبلی را فراموش کند و آن را با آموزه‌های های جدید جایگزین کند.                             _آلوين تافلر
2706