2737
2734

سلام در سفر های هوایی واستون پیش اومده بگن بارتون فردا میرسه؟ 😐

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
تا حالا پیش نیومده  ولی غیر ممکن نیست

میخوام ببینم اصولا  ایرلاین نباید جریمه بده؟ شاید یکی بار واجب مثل دارو یا اصلا لباس واسه عروس تو بارش داره . 

الان خواهر همسر من رسیده بارشو گفتن فردا پس فردا 😳بچه ش کوچیکه کل وسایل نوزاد تو چمدوناشه شیرخشک مخصوص میخوره که از اونور آورده اینجا پیدا نمیشه و ....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میخوام ببینم اصولا  ایرلاین نباید جریمه بده؟ شاید یکی بار واجب مثل دارو یا اصلا لباس واسه عروس ...

نمیدونم 

با این شرایط بنظرم تماس بگیرن شاکی بازی دربیارن 

Instagram📷me_in_netherlands 
2728

بزرگوار بنده دوتا چمدون بیگ سایز امیننت ژاپن که اینقدر پر بودن درشون بسته نمیشد رو تو پرواز گم کردم چند سال پیش. مقصدم هم داخلی بود و بعد از چندماه گشتن و پیدا نکردن با یه لحن نیمه تهدید آمیز گفتن کیلویی هفت هزار تومن بهت خسارت میدیم. دروغ هم بگی چیز قیمتی مثلا داشتی دیگه خود دانی. رفت که رفت تمام زندگیم

من مرد هستم اما قهرمان و اسطورهء زندگى من زنى بود بنام "مادر"
2738
بزرگوار بنده دوتا چمدون بیگ سایز امیننت ژاپن که اینقدر پر بودن درشون بسته نمیشد رو تو پرواز گم کردم ...

چه بد . سخت بوده واستون ... درک میکنم منم چمدون گم کردم . خیلی حرص میخوره آدم . یبارم یه چمدان نازنینمو رسما با کاتر بریده بودن . متاسفانه جریمه ها قابل مقایسه با خسارت ها نیستن . 

الان این تاخیر بار رو قبلا باهاش مواجه شدین؟‌

خییییر منظورم قیمتی بودن چمدونها بود. چمدونام ژاپنی بودن و بیگ سایز و کلی قیمتشون بود جدا از وسائلم. ...

مال من هر دو مورد خارجی بود . پرواز خواهر شوهرمم خارجی بود 

چه بد . سخت بوده واستون ... درک میکنم منم چمدون گم کردم . خیلی حرص میخوره آدم . یبارم یه چمدان نازنی ...

دقیقا. افسردگی گرفتم چون تمام زندگیم همراهم بود. بله یه بار هم بارم اشتباهی رفت مشهد و حدود ۳  یا ۴ روز بعد به دستم رسید

دقیقا. افسردگی گرفتم چون تمام زندگیم همراهم بود. بله یه بار هم بارم اشتباهی رفت مشهد و حدود ۳ ...

حق داشتین. 

برای اون اعلام شکایت نکردین؟‌ ببخشین که سوال خودمو هی مطرح میکنم .

مال من هر دو مورد خارجی بود . پرواز خواهر شوهرمم خارجی بود 

امیدوارم پیدا بشن. اگه ایرلاینتون خارجی بود بیشتر میشد روشون حساب کرد و اگه پرواز خارجی بوده یه کم زمان میبره احتمالاً

حق داشتین.  برای اون اعلام شکایت نکردین؟‌ ببخشین که سوال خودمو هی مطرح میکنم .

امیدوارم به جایی نرسه که پیدا نشه بارتون اونوقت متوجه میشین که چه خبره. هی میبرن شمارو انبارهای ایرلاینهای دیگه دو دقیقه میگن سریع نگاه کنین و یه کارگر باهاتون میاد که خودش رو مخه. عرض کردم یه جوری منصرفم کردن از شکایت و گفتن مبادا دروغ بگی. تازه بار من نوشو بود یعنی خودم نتونستم سوار شم ولی بارم رفت که اصولا غیر ممکنه چون شک میکنن و جلوی پرواز رو میگیرن اطلاعاتیها ولی شانس من رفت. خیر شکایت نکردم کیلویی هفت هزار تومن  پول یه دست لباسم نمیشد