2703
2553
یعنی خدا برام چ کار کنه؟ خب دیدین میشه بگین چی شده؟ چی دیدین ک خدا کمکتون کرده؟ خب این با یکی دیگ ...

عزیزم بنظرم از اول اشتباه کردی و هدفت از دانشگاه رفتن هدف خوبی نبوده متاسفانه راهنماهای خوبی هم نداشتی

اینکه ی عده مدام بهت بگن برو با یکی اشنا شو خب معلومه ک ادم از رو عقل منطق عاشق کسی نمیشه 

ی سوال دیگه هم دارم  واقعا با این همه دغدغه تمرکزی رو درسات داری

ممکنه حرفام ناراحتت کنه ولی اگه خواهر خودمم بود همین حرفارو بهش میگفتم بنظرم از اول نباید اجازه میدادی کسی محرکت باشه واسه ارتباط زوری برقرار کردن با کسی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین من یه نفر رو خیلی میخواستم ...فهمیده بودم هااا و یه جورایی اونم داشت نشون می داد دوستم داره ... ...

دقیقا برای منم همچین اتفاقی افتاد  منتها بحث عاشقی نبود با یه همکار پیام محترمانه می داد منم جواب پیامش میدادم بعد حس کردم داره محتوای پیام هاش بد می شه و به روی خودم نیاوردم  گفتم شاید متوجه نیست!  که آخرش یکدفعه یه کلیپ بد فرستاد!! دیگه همون وقت بلاکش کردم   گفتم بره به درک!!  اینها با خودشون درگیر هستند می خوان ذهن ما رو هم به هم بریزن!!!

این مورد که گذشت ؛ فقط  الان  می تونم بگم:  یاد بگیر تا ارتباطت با کسی قطعی و واقعی ن ...

بارهاست شکست عاطفی میخورم...

چ کنم تو ذهنم با اون آدم خاطره می‌سازم بهش دقت میکنم با کوچکترین توجهش خوشحال میشم میگم این دیگه ادم کنه ولی نیست 😔😔😔

2456
بله مطمئن هستم همینه.... راستش این از ذهنم نمیره .... آخه چ جوری بگم؟؟؟ این آدم جلو چشممه تو دانش ...

درسته همه چی زمان میخواد.منم تجربه داشتم ولی وقتی خب. خدا برام چیزی خواسته بود ک بهترین بود

چه بسا چيزي را خوش نداشته باشيد، حال آن که خير شما در آن است. و يا چيزي را دوست داشته باشيد، حال آنک ...

خب تورو خدا برام دعا کنید خواهش می کنم...

خدا بهم بفهمونه این آدم تو نبوده دلیلی داشته...

خواهش می کنم خدا دعاهای به زبان شما رو قبول میکنه ❤️😔

نه... دقیقا هفته پیش ی نشونه هایی میومد ک این داره ازم خوشش میاد.... ولی این عکسه که گذاشته مال قب ...

شاید فکر می کنی نشونه بوده   شاید طرف داشته عادی رفتار می کرده و ذهن شما هر رفتار طرف به چشم یه نشونه می دیده!!!

یه شعار همیشه تو زندگیت داشته باش  عاشق همکلاسی و همکار و فامیل نشو  چون همیشه چشم تو چشم ...

بله شما حرفتون درسته 👌....

شاید این تجربه هم همینو میگه بهم ...

الان برام دعا کنید ...

نمی‌دونم چجوری خدا کمکم کنه و ارومم کنه ولی خدا خودش می‌دونه برام چ کنه...

لطفاً برام دعا کنید ک خدا از جایی ک خودش بلده ارومم کنه

2714
نه به زور که نمی شه یکی عاشق خودت کنی!   اگه رفته پس از اول هم مال تو نبوده!!  بزار بره! ...

بله شما درست میگید...👌👌👌

ب نظرتون عادی هم باهاش دوست نباشم مثل بقیه همکلاسی هام...والا من با یکی دو نفر دیگه هم حرف میزنم از پسرا و خیلی هم همه چیز رعایت میشه خیلی عادی دوستیم....

حتی این کارم نکنم؟؟؟

چون این خودش دوست داشت ک باهام حرف بزنه 😔

بارهاست شکست عاطفی میخورم...  چ کنم تو ذهنم با اون آدم خاطره می‌سازم بهش دقت میکنم با کوچکترین ...

ببین اگه یه بار همچین اتفاقی برات بیافته احتمال زیاد مشکل از طرف مقابله   ولی اگه بارها این اتفاق برات افتاده مطمئن باش اشکال از خودت هست که یا خیلی سریع عاشق می شی و تو ذهن خودت بهش پر و بال می دی بعد که میای تو دنیال واقعیت می بینی خبری نیست  و فرو می ریزی!!  

خب تورو خدا برام دعا کنید خواهش می کنم... خدا بهم بفهمونه این آدم تو نبوده دلیلی داشته... خواهش می ...

عزیز دلم امیدوارم یه بخت خوب و همه چی تموم تا آخر امسال نصیبت بشه و خدا بهت بفهمونه که خیرتو میخواسته🙏🏻❤🌺

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
ببین برداشت تو بوده ی وقتایی یکیو دوس داره مث خواهر یا برادرت اما نمیتونی ب عنوان شریک زندگی بهش نگ ...

اها دقیقا اینم میخواستم بپرسم...

راستش اینکه ی آدمی همینجوری ازم دور بمونع باعث میشه من همیشه فک کنم غیر قابل دسترس بود و من ضرر کردم..

ولی این مثل دو سه تا دیگه از پسرای همکلاسی باهام عادی حرف زده و خیلی محترمانه...

میتونم من باز محترمانه حرف بزنم ک تو ذهنم آدم خیلی بزرگ غیر قابل دسترسی نباشه؟؟؟🥲

بله شما درست میگید...👌👌👌 ب نظرتون عادی هم باهاش دوست نباشم مثل بقیه همکلاسی هام...والا من با یکی ...

به نظرم چون آدم حساسی هستی سعی کن یه مقداری هم از این آدم و هم از کل پسرها فاصله بگیری    بزار دانشگاه با موفقیت طی کنی!  

بعدها فرصت عاشقی زیاد داری!!   

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد 

طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم! 

یکم خودت از این ماجرا بکش بیرون چون آسیب می بینی!   و واقعا لزومی نداره بخواهی دور و ور این پسر باشی تا خودت بیشتر عذاب بدی!!

تو ذهنت خطش بزن ...بهش فک نکن 

اخه هرروز جلو چشممه تو دانشگاه....

ببین ب نظرتون من حتی دیگه عادی هم حرف نزنم؟

چون والا من مثل دو سه تا دیگه از پسرای کلاسمون هم با همین حرف میزنم خیلی عادی و واقعا رعایت میشه همه چی...

راستش من انگار ی چیزی برام غیر قابل دسترسه برام خیلی بزرگه و تو ذهنمه...

این شکلی شاید از ذهنم پرید یا با عیب هاش آشنا شدم 😔

عزیزم بنظرم از اول اشتباه کردی و هدفت از دانشگاه رفتن هدف خوبی نبوده متاسفانه راهنماهای خوبی ه ...

خیلی ممنونم از شما دوست عزیز خواهش میکنم حرفاتون خیلی زیباست و من خیلی خوشحال میشم کسی درست راهنمایی ام کنه...لطفا بگید هررررر چی ک حس میکنید کمکم می‌کنه❤️...

راستش نمی‌دونم واقعا شاید 😔😔😔

تمرکز صفره صفررررررر....از هفته پیش دوتا امتحانمو گند زدم فردا امتحان دارم هیچی هم نخوندم ....

خب چجوری درستشه؟

لطفاً بگید بهم

2706