2726

دوستان لطفاً تاپیک آخر نه 

اون سه تای قبلی ی چیز گفتم رو نگاه کنید

آدمی ک دیگه خودم با تمام وجود داشتم میدیدم و حس میکردم کامل و نشونه میداد بهم ک حسی بهم داره....

دیشب عکسشو با ی نفر دیگه گذاشت اینستا قلب قرمز هم گذاشته بود بالای استوریش کلوز فرزند ک منم هستم.

حالم خیلی بده...

خب من باید چ کار میکردم...

من از این خوشم میومد ی کاری هم کردم اون اومد قشنگ باهام حرف زد و دیگه داشت کارم درست پیش می‌رفت ...

چ شد؟؟؟

واقعا حالم خیلی بده...

خواهش می کنم اگه حس میکنید حتی ی جمله ک تو زندگیتون تجربه کردین حالمو بهتر می‌کنه بگین....

چون همون ی جمله خیلی حالمو عوض می‌کنه 

مشکل من چیه که همیشه همینم همیشههههههه....

سر ی نفر دیگه هم همینجوری شدم 

مشکلم چیه ؟

اگر کسی تو رو دوس داشت بدون ب خاطر بهترین دختر دنیا هم ولت نمیکرد

عارف ی شعر قشنگ داره ک میگه

در تو چیزی هست ک عاشقت شدم

چیزی ک تووی وجود همه نیست

آدم عاشق اونو میبینه با دلش و کس دیگه اون حسو بهش نمیده

می‌دانی واقعا مشکل تو چیست؟؟؟                       تو نه می آیی، نه می‌روی، نه اجازه می‌دهی فراموشت کنم و نه آن‌گونه که من می‌خواهم مال من می‌شوی... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین من یه نفر رو خیلی میخواستم ...فهمیده بودم هااا و یه جورایی اونم داشت نشون می داد دوستم داره ...ولی بعدش نمی دونم چش شد  به بدترین حالت بهم تیکه مینداخت و انگار من آویزونش شدم یه جوری انگار به یکی بگی حد و حدود خودتو بدون چون از من یکمی از نظر طبقه اجتماعی بالاتره ...پس فقط بهت میگم بیخیال ارزش نداره 

ˢᵒᵐᵉᵗⁱᵐᵉˢ ˢᵗᵃʸⁱⁿᵍ ⁱˢ ᵐᵒʳᵉ ᵖᵃⁱⁿᶠᵘˡ ᵗʰᵃⁿ ˡᵉᵃᵛⁱⁿᵍ
2728

این مورد که گذشت ؛ فقط  الان  می تونم بگم:  یاد بگیر تا ارتباطت با کسی قطعی و واقعی نشده (یعنی حداقل عقد )؛ خیلی مساله رو جدی نگیر و تمام ذهنت رو درگیرش نکن. 

سخته ولی اگر  این نصیحت اجرایی بشه  کمک می کنه که هی به طور مکرر شکست عاطفی نخوری .

چه بسا چيزي را خوش نداشته باشيد، حال آن که خير شما در آن است. و يا چيزي را دوست داشته باشيد، حال آنکه شر شما در آن است. و خدا مي‌داند، و شما نمي‌دانيد

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
دست نماز بگیر نماز تو بخون دعاکن ببین چطور خدا کمکت میکنه من به چشم دیدم که میگم

یعنی خدا برام چ کار کنه؟

خب دیدین میشه بگین چی شده؟

چی دیدین ک خدا کمکتون کرده؟

خب این با یکی دیگه است من چی بگم خدا رو ک خوش نمیاد برم زندگی دختر دیگه رو بزنم ب هم؟

چ کنم چجوری میگید خدا که کمکم می‌کنه چجوری؟

یه شعار همیشه تو زندگیت داشته باش 

عاشق همکلاسی و همکار و فامیل نشو  چون همیشه چشم تو چشمشون هستی!!

برو بیرون عاشق شو هر کاری می خواهی بکن نهایتش خوشش نیومد یا خوشت نیومد کات می کنید تموم!!

حواستون هم به خودتون باشه یا زرت و زرت عاشق نشین یا اگه می شین پوست کلفت باشین!!

نهایتش  با خودت بگو  

اِ  اینم که تو زرد از آب درآمد!!!   خدا روزی رسونه!   یکی بهترش برام می رسونه!!  

اگر کسی تو رو دوس داشت بدون ب خاطر بهترین دختر دنیا هم ولت نمیکرد عارف ی شعر قشنگ داره ک میگه در ت ...

نه...

دقیقا هفته پیش ی نشونه هایی میومد ک این داره ازم خوشش میاد....

ولی این عکسه که گذاشته مال قبل تر از هفته پیشه🥲🥲

یعنی این رل داشته...

خب چرا 

یعنی خدا برام چ کار کنه؟ خب دیدین میشه بگین چی شده؟ چی دیدین ک خدا کمکتون کرده؟ خب این با یکی دیگ ...

نه به زور که نمی شه یکی عاشق خودت کنی!   اگه رفته پس از اول هم مال تو نبوده!!  بزار بره!

یه مثل هست که می گن خروسی که دم صبح روباه می خواد ببره  بزار همون سر شب ببره  حداقل تا صبح دیگه نمی خواهی نگهبانی بدی!!!

این آدم حتی اگه باهاش هم ازدواج می کردی آخرش با خیانت از زندگیت می رفت!!

ببین من یه نفر رو خیلی میخواستم ...فهمیده بودم هااا و یه جورایی اونم داشت نشون می داد دوستم داره ... ...

خب چجوری از ذهنتون رفت...

من تو ذهنم این خیلی ادمیه ک مطابق میل من هست...

خیلی دوسش داشتم.....

چ کار کنم از ذهنم بره؟

خب شما دیدی این اون آدم نیست و از دهنتون می‌ره...

من چ کنم ؟

نه... دقیقا هفته پیش ی نشونه هایی میومد ک این داره ازم خوشش میاد.... ولی این عکسه که گذاشته مال قب ...

ببین برداشت تو بوده

ی وقتایی یکیو دوس داره مث خواهر یا برادرت اما نمیتونی ب عنوان شریک زندگی بهش نگاه کنی چون اون حس نیست 

می‌دانی واقعا مشکل تو چیست؟؟؟                       تو نه می آیی، نه می‌روی، نه اجازه می‌دهی فراموشت کنم و نه آن‌گونه که من می‌خواهم مال من می‌شوی... 
2706