2726
دکتر پسرمم تا الان خیلی کم کرده داروی الکی به بچه نمیده آخی بعضی دکترا دوز اولو تا دوسال پایین نمیار ...

تو بیمارستان قرص رو دادن دکتر گفت نیازی به قرص نبوده همون شربت کفایت میکرد خواست کم کم قطعش کنه که مقاومت نشون داد.حالا پیش میریم انشاالله که خیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید زیاد سوال میپرسم امیدوارم نگرانیمو درک کنین،خواهرزادتون از لحاظ گوشی و تلویزیون اینا محدود نک ...

نه عزیزم این این چه حرفیه.من کاملا درکت میکنم .هر چقدر خواستی میتونی حرف بزنی من با کمال میل پاسخگو هستم.

خواهر زاده ی من علاقه ای به گوشی و تلویزیون نداره.تازگیا تشویقش میکنیم به کارتون دیدن که زیاد نگاه بکنه نیمساعته.بیشتر دوس داره کشتی بگیره و تحرک داشته باشه

نه عزیزم این این چه حرفیه.من کاملا درکت میکنم .هر چقدر خواستی میتونی حرف بزنی من با کمال میل پاسخگو ...

آخی عزیزم خدا حفظش کنه طفلیا انقد به خاطر قرص خوردنش اعصابم خرد میشه بعد دوسال هنوز کنار نیومدم،دکتر شما گفته کامل خوب میشن یا نه?

2728
خدا از دهنت بشنوه من خیلیارو شنیدم که خوب شدن داروشونم قطع شده

به خواهرم هم گفتم به شما هم میگم مثل خواهرمی،روز و ماه و سال رو نشمار که دکتر گفته تا این سن باید قرص بخوره.بگو خدایا فقط کامل خوب بشه و از تنش کلا خارج بشه.

به خواهرم هم گفتم به شما هم میگم مثل خواهرمی،روز و ماه و سال رو نشمار که دکتر گفته تا این سن باید قر ...

بخدا هر روز هر لحظه دعا میکنم میگم خدایا خیلیا میگن درمان نداره اما من درمانشو از تو میخوام خودت معجزه کن

بخدا هر روز هر لحظه دعا میکنم میگم خدایا خیلیا میگن درمان نداره اما من درمانشو از تو میخوام خودت معج ...

کی گفته درمان نداره الان علم پیشرفت کرده خواهر.

اونایی که میگن راهی نیست فکر میکنن دیگه خدا نیست. ولی هست 

2706