2737
2734
عنوان

خانواده پدریم نوبرن😑

112 بازدید | 5 پست

سال های پیش پول ارث پدرم که از هرچی حلال تر بهش بود دامادمون خورد و من برای دوستم که دنبال خونه بودن گفتم اون خونه شریکی که خریدن رو بخرن و رفتم دیدم که چراغ واحد ما روشن شده 🙃🤦‍♀️اونجا بود که فهمیدم یه چیزی هست و بعد اینجوری شد اونوقت ۱۲ سالم بود یعنی ۳ ۴ سال پیش 

آخرشم هیچکسی از فامیل بابام پشتش نبود ولی بابام بازم میخواست حقشو بگیره خب حق داشت بنده خدا 

همه پشت سر دختر و داماد بودن(بخاطر پولداریشون جرعت ندارن ....)بگذریم 

مادربزرگمم که میشه خارسو (اصطلاح اصفهانی همون مادرشوهر)مادرم از اول ازدواج مادرم رو اذیت ها کرده بود اما تحمل کرده بود مادرم پدرم اونجا بود که فهمید چه خانواده ای داره دیگه رفت آمد تقریبا صفر شد 

آزار هاشون از دورم به ما میرسید مخصوصا مادرم ☺گفتنی مادرم واقعا عروس خوبی بود براشون و واقعا زن عالیه و الگوی خودم ☺

اینم بگم که من و برادرم طعم عمه و عمو و مادربزرگ نچشیدیم (پدربزرگمم قبل عروسی مادرم فوت شده حدود ۲۳ سال پیش)همش پشت ما دوتا نوه حرف مینداختن 😑

از این بگذریم اینو بگم که مادرم بازم دلش رحم خیلی کمی داشت و پدرم رو دو بار وادار کرد بره پیش مادرش اما هر دفعه پشیمون شد و مادرم دیگه خیلی کم کرد و در کل قطع رابطه 

و از اینم بگذریم 

گذشت و گذشت تا امسال که ما کرونا گرفتیم شهریور و به فامیل پدریم نگفتیم به هزاران دلیل ولی آخرش فهمیدن و زنگ زنگ که براتون غذای مقوی بیاریم با اینکه من که خفیف گرفته بودم و داداشم خودمون درست میکردیم و اوکی بودیم اما اصرار داشتن (کرونا با مریضی بابام اومد تو خونه در کل برای پسرشون ترسیدن نه برا ما) با هزار اصرار قبول کردیم بیارن و خب اوردن دستشون درد نکنه تا ۴ ماه بعد کرونا رابطه ها خوب شده بود(به یک آن خوب شده بودن اما بخاطر منفعت بود)برای اولین بار قربون صدقه دوتا نوه یعنی ما میرفتن و ما تعجب 

تا اینکه یه شری درست کردن و آخرش دیدن که منفعت بهشون نرسید دیروز زنگ زدن میگن پول غذاهایی که براتون اوردیم حساب کنین😑😀جالب بود و نوبر 

پدرمم گفت من نمیخوام منت داشته باشم و قراره پرداخت کنه ولی واقعا 🤦‍♀️😀خیلی برام عجیب بود و فهمیدم که چرا خوب شده بودن

نزد انسان ها انسانیت تقدس دارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اولاشوکه اصلاااااانفهمیدم چراغ کجاروشن بود؟

ببین با پدرم اون آقا شریکی با همین ارثش و پول خود اون دوتا واحد گرفتن 

بعدش 😑برای دوستم که دنبال خونه بود پیشنهاد خونه خودمون من دادم چون بابام دنبال مشتری بود 

بعدش رفتم دیدم چراغ واحد که برای ماس روشنه و نشون دهنده این بود بدون اجازه فروخته و پولشو خورده بعدش با بابام و مادرم رفتیم آیفون رو زدیم دیدیدم بله درست فهمیدیم و پول مارو خوردن حتی پول طرفی که خریده بود رو دامادمون خورده بوده و یه واحد به چند نفر فروخته😑😑🙃🤦‍♀️

نزد انسان ها انسانیت تقدس دارد