2737
2734

خب سلام...بچه ها یه چیزی من رو کتابام خییییییلی حساسم اصلا دوست ندارم امانت بدم به کسی... 

یبار یه نفر گفت بده بهش دادم جلد کتابمو پاره کرده بود بچش !چسب زده بود آورده بود😐تازه به خودم نداده بود که چیزی نگم بهش  داده بود مامانم بیاره 😐

منم چند روزی خونه نبودم امروز رسیدم متوجه شدم دوباره سه تا از کتابام اومده گرفته از پدرم...

الان اومدن خونمون،من بهش گفتم فلانی جان کتابای منو بیار اینجا کتابخونه نیست ک میای کتاب میگیری...بهم گفت خسیس نباش میارم برات...منم گفتم بحث خساست نیس خوشم نمیاد مرسی فردا صب بیار ...و دیگه جوابشو ندادم...

الان مادرم بهم گفت خیلی بد حرف زدم...😐درک نمیکنم مامانمو...

من فقط رو کتابام حساسم یعنی کسی بیاد بگه فلان لباس یا کفشتو بده بپوشم مهمونی دعوتم  بدم نمیاد، میدم... ولی کتاب نه🤦🏻‍♀️ 

چجوری بگم دوست ندارم کتاب بدم بهتون ک مودبانه باشه؟ 🤦🏻‍♀️

منم یع بار دادم کتابمو برد هنوز نیاورده

چهارسالی میشه

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بی تربیت ی عذر خواهی نکرد اومد چند تا دیگم برداشت برد😐

بخدا دلم میخاد گریه کنم 🤦🏻‍♀️اصلا آدم خسیس یا نچسبی نیستم ولی بدم میاد چی بگم بهش یبار دیگه کتاب خاست🤦🏻‍♀️

2738
کتاب هاتون به همدیگه قرض بدید 

ولی به نظر می رسه کتابا رو باید به اهلش قرض داد نه چون کتاب خودش نیست هر بلایی سر کتاب بیاره.

یکبار برای همیشه بیاید کنار هم انسانی زندگی کنیم؛ جوری که دیگه جایی برای حسرت نمونه. همه نگن ای کاش مردم یخورده باهم مهربون تر بودن ببین منو شاید غیر ممکن به نظر بیاد ولی شدنی ـهتنها راهش فقط شروع تغییر از خودمونه.هر فردی به تنهایی بدون در نظر گرفتن اینکه آیا دیگران هم در این پویش شرکت میکنند شروع به ایجاد حس خوب کنه.نتیجه قطعا لذت بخش خواهد بود...
راستش منم موافقم که یه کم تند رفتی  صبر میکردی شاید این سری اتفاقی برا کتابت نمی افتاد  ...

سری پیش کتابمو پاره تحویل داد خب ...

الانم لحنش طلب کار طور بود🤦🏻‍♀️

بخدا دلم میخاد گریه کنم 🤦🏻‍♀️اصلا آدم خسیس یا نچسبی نیستم ولی بدم میاد چی بگم بهش یبار دیگه کتاب خ ...

منم عین تو خیلی خیلی حساسم 

یکبار برای همیشه بیاید کنار هم انسانی زندگی کنیم؛ جوری که دیگه جایی برای حسرت نمونه. همه نگن ای کاش مردم یخورده باهم مهربون تر بودن ببین منو شاید غیر ممکن به نظر بیاد ولی شدنی ـهتنها راهش فقط شروع تغییر از خودمونه.هر فردی به تنهایی بدون در نظر گرفتن اینکه آیا دیگران هم در این پویش شرکت میکنند شروع به ایجاد حس خوب کنه.نتیجه قطعا لذت بخش خواهد بود...
بعد میگن خب چی میشه بده بهش🤦🏻‍♀️💔

متنفرم از کتاب دادن 

از این لحاظ که دوست دارم داشته باشمشون

و اینکه خیلی کار مسخره ایه که بعد از خریدن و خوندن یه کتاب باز بری همونم بخری که داشته باشیش

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)

وااا مردم چقدر پر روعن🙄منم رو امانت خیلی حساسم🥺محله ما  پنج هزار تومن میگیرن واسه یک سال عضو کتابخونه میشی

خوب بره عضو شه

چه کاریه میاد از تو میگیره😒

امیدوارم روزی برسه که هیچکی هیچ غمی نداشته باشه🥺🙏🏻
2706