2410
2553
عنوان

به نظرتون به شوهرخالم بگم؟

272 بازدید | 19 پست

من بابام حقوقش٥ تومنه وخب طبيعتا مقدار كميه براي اين دوره

شوهرخالم ١٢تومن ميگيره 

دخترش ٨تومن

زنش ٥تومن 

بعد اخراي ماه ك ميشه مياد مظلوم بازي درمياره به بابام ميگه ميشه ي تومن بدي بهت پس ميده بابامم كه ساده ميده

كلي ي تومن ي تومن گرفته وپس نداده هنوز

بگم خب مردحسابي زنت ودخترت حقوق بگيرن چرا ازباباي من ميگيري؟

اي پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بي‌طاقتم، و جانم از آن اندوه كه نصيب من گرديده، آكنده است؛ و اين در حالي است كه تنها تو مي‌تواني آن اندوه را از ميان برداري و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور كني. پس با من چنين كن، اگرچه شايسته‌ي آن نباشم، اي صاحب عرش بزرگ!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بگو

انگار هرچی دارا تر گشنه ترو گدا تر

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
2720
بگووو چقد پرو لاقل برو از یکی دیگه بگیر بدم میاااد 

اخه زنش ودخترش اين همه دارن خب بگيره ازاونا!

اي پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بي‌طاقتم، و جانم از آن اندوه كه نصيب من گرديده، آكنده است؛ و اين در حالي است كه تنها تو مي‌تواني آن اندوه را از ميان برداري و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور كني. پس با من چنين كن، اگرچه شايسته‌ي آن نباشم، اي صاحب عرش بزرگ!
2714
بابات بگه یا مامانت

مامان ندارمم بابامم نميگه

اره بگو انگار هرچی دارا تر گشنه ترو گدا تر

والا

ماهم یکی از اینا داریم 

برادرشوهرم خودش و زنش شاغلن ماشین و پس انداز و خونه و کلی بریز بپاش دارن ما مستاجریم تو یه خونه ۵۸ متری طبقه ۴ بدون اسانسور نه ماشین داریم نه پس انداز بچه هم داریم شوهرم کلا ماهی دو تومن میده بمن واسه خرج و اجاره ک قبص و وام خونگی و همه چی بعد برادرشوهرم تو هفته چنباریا زنگ میزنه یا پیام بشوهرم میگه پول بفرس برام هر هفته حداقل ی تومن میبره ازش پس هم نمیده 

حشمت فردوس یجا تو فیلم میگه : شنیدی میگن مردی و مردونگی؟ اشتباه میگن این دوتا شبیه هم هستن ولی یکی نیستن مردونگی یعنی بخشش ،یعنی گذشت ،یعنی دستِ پاک داشتن چشمِ پاک داشتن ،دلِ پاک داشتن اینا یعنی مردونگی .اون روزی که داشتن رو اینا اسم میزاشتن همه اون کسایی ک اونجا بودن مرد بودن پارتی بازی کردن اسمشو گذاشتن مردونگی  همه مردا مردونگی ندارن ولی خیلی از زنا هستن که همه این خصلتارو باهم دارن ..... خلاصه ک خواستم بگم اگه یکی دورتونه ک  اینارو تو وجودش داره ب جنسیتش نگاه نکنین بچسبید بهش این همون کسیه که میتونین بهش تکیه کنین حتی اگه یه دختر ۱۶ ساله اس یا خانوم ۷۰ ساله ........
2706