2703
2553
عنوان

دهه هشتادی ها بیاین❤😂

66092 بازدید | 2624 پست

حوصلم سر رفته بیاین دور هم جمع بشیم😂

شنیدم دعای نی نی سایتیا معجزه میکنه،میشه اگه دلت راضیه یه صلوات برای موفقیتم بفرستین؟دلمو شاد کنین🥺♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

سیلام علیکم

به امید روزی که مردم به همدیگه یاد بدن خودشون رو دوست داشته باشن،نژاد پرستی رو کنار بذارن،به علایق همدیگه احترام بذارن هیچوقت کسی رو ندونسته قضاوت نکنن و یاد بگیرن دل کسی رو نشکنن:)زندگی چه زیبا میشه:)🦋❤
2714

باتوجه ب نام کاربریت😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
شرمنده فردا امتحان دارم عین چی هیچی حالیم نی 

من ۳ شنبه امتحان دارم هیچی هم نخوندم😁

شنیدم دعای نی نی سایتیا معجزه میکنه،میشه اگه دلت راضیه یه صلوات برای موفقیتم بفرستین؟دلمو شاد کنین🥺♥

سلام اسی جون با اجازت لینک گروه واتساپمه لطفا حمایتم کنین خرس ولنتاین وکادوی روز زن https://chat.whatsapp.com/DuImceI6u3eFiDkszYas2n

از هیچ توقع نداشته باش حتی پدرومادرت که کسیم ازت توقع کنه دخالت نکن که کسی نکنه قضاوت نکن تا کسی قضاوتت نکنه    

دهه هفتادیم قبوله ؟😂⁉️

بابا من ۲۲ سالمه 🥲 همش نگین ۴۰ سالته ؟نام کاربریمو عددشو زدم ۶۰ ۱۳ ربطی به سنم نداره آخه 🤦‍♀️😐 این عدد یهو اومد ذهنم گزاشتمش .... دوست عزیزم من ۲۲ سالمه ❤
2706