2726

یه آقایی سه سال قبل خواستگار من بود بعد یه مدت برای آشنایی و این حرفا در ارتباط بودیم و بعدش همه چیز بهم خورد چون خیلی ازش هیزی و خیانت دیدم و تو دایرکت تموم دخترا پلاس بود. منم وقتی باهاش آشنا شدم واقعا خدا به سر شاهده با هیچکی نبودم چون خواستگارم بود بهش رو دادم وگرنه رل و این حرفا که اصلا. یه بحث پیش اومد بعش گفتم فلانی بهم گفته تو عاشقمی. گف من غلط بکنم من معیارهام عوض شده یکی رو میخوام با هیچکی نبوده باشه. ایتقد قلبم شکست بهش گفتم اشغال مگه من با کسی بودم. گف نه و تو الکی به خودت میگیری. زدم بلاکش کردم بی ناموس رو از خدا میخوام به بدترین حالت ممکن جواب حرفا و کاراشو ببینه 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
این نهایتش دوست دختر یکی دیگه رو میگیره

خیلی آشغاله خیلی واقعا خالم از همه مردا بهم خورده دیگه به هیچکی اعتماد نمیکنم 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر کی تاپیک رو خوند نفری یه مرتبه بگه خدا لعنتش کنه 

2728
به حرفای اینجور آدما اهمیت نده.

قلبم شکست واقعا انگا من مثه خودش لاشی بودم 

قلبم شکست واقعا انگا من مثه خودش لاشی بودم 

دورازجونت.ببین هرچی به مردا بی محلی کنی بیشتر دورت ومیگیرن.اینم که کلا شخصیت نداشته.خداروشکرکن باهاش ازدواج نکردی.تواجتماع باش و کارو درس وهرچی که دوست داری ادامه بده.یک انسان خوب خدا سر راهت قرارمیده انشالله