2726
سلام دخترم الان دوماهشه،هفده روزه نافش افتاد تا الان از جاش چرک میاد بیرون نمیدونم چیکار کنم؟؟خیلی نگرانم. دکتر بردم گفت با الکل روزی چند بار به نافش بزن تا میزنم ولی فایده نداشته همچنان ترشح داره کمه در حد یه قطره. ممنون میشم تجربه دارین در اختیارم بذارین؟؟؟؟؟
💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یکم خونی بود واسه دخترم.ب توصیه طب سنتی یکم عسل و روغن زیتون رو قاطی کردم گذاشتم رو ناف دخترم.به یه روز نکشید خوبه خوب شد
حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2728
من یکم خونی بود واسه دخترم.ب توصیه طب سنتی یکم عسل و روغن زیتون رو قاطی کردم گذاشتم رو ناف دخترم.به ...

سلام خانم ... این روش پیشنهادی شما رو امروز استفاده کردم و دخترم کمتر از نصف روز خوب شد ...ترکیب عسل و روغن زیتون بی نظیره ...مرسی

من پدر لنا هستم .. دخترم ۱۰ روز بود که بند نافش افتاده بود اما تا چند روز مرتب ترشح زرد رنگ داشت و لباسش مدام کثیف بود تا اینکه خانم فاطمه ترکیب عسل و روغن زیاون رو پیشنهاد و ارسال کرده بود ... باور کردنی نبود اما کمتر از نصف روز ناف لنا کاملا خشک شد و ترشحات قطع شد... چند قطره عسل خوب و چندقطره روغن زیتون رو ترکیب کنید و به ناف بزنید و معجزه رو ببینید.

سلام خانم ... این روش پیشنهادی شما رو امروز استفاده کردم و دخترم کمتر از نصف روز خوب شد ...ترکیب عسل ...

سلام. خداروشکر. خوش حال شدم

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
من یکم خونی بود واسه دخترم.ب توصیه طب سنتی یکم عسل و روغن زیتون رو قاطی کردم گذاشتم رو ناف دخترم.به ...

سلام مامان های گل

پسر من تا دوماه نافش ترشح داشت و الکل سفید هم جواب نداد. به توصیه فاطمه خانم منم عسل و روغن زیتون زدم ترشحش قطع شد. 

ممنونم فاطمه خانم

سلام مامان های گل پسر من تا دوماه نافش ترشح داشت و الکل سفید هم جواب نداد. به توصیه فاطمه خانم منم ...

سلام عیزم. خداروشکر ک خوب شد. واقعا خوش حال شدم

ببخشید دیر جواب دادم. اخه زیاد نمیام سایت😙😙😙

2706