2726

برای هردو طرف ب یک اندازه سود و زیان داشته باشه و هردوتونم موافق باشید ولی شما بیشتر دوست داشته باشین و ذوقم نشون بدین برای این کار و شوهرتون این و کرده نقطه ضعف تون و تا بحثی پیش بیاد بگه اون کار دیگه کنثله و بیخیالش شو و تا حالا چند بار بعد کلی برنامه ریختن و وقت گذاشتن این رفتارو انجام داده و بعدشم بگه زدم تو ذوقت و انجام ندادم باهات

و شمام دیگه بتون بربخوره و لج کنید و تصمیم بگیرین دیگه کلا بیخیال شین و تحت هیچ شرایطی این شراکت و باش نکنید (چون قطعا دوباره این رفتار و تکرار میکنه) 

ولی شوهرتون بعد مدتی غیره مستقیم حرفای بزنه ک دوباره صحبت اون کارو شراکت بشه و دوباره شروع کنید چه عکس العملی نشون میدین ک بفهمه دیگه براتون مهم نیست و قیدشو زدین و بیخیال شدین و دوست ندارین حتی درباره ش حرف بزنین

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏

اخلاق شخصی من اینطوری هست که همون دفعه اول که رفتار بدی دیدم قید شراکت رو می زنم. این شامل حال همه می شه نه فقط همسرم. شراکت قواعد خودش رو داره از جمله صداقت و رعایت اخلاق از جانب هر دو طرف. قرار نیست علاقه من به نقطه ضعف تبدیل بشه.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا مستقیم سوالو نمیپرسین هی توی مغزم ترجمه میکردم موقع خوندن 

اگه میخوای وانمود کنی یه کاری برات مهم نیست کافیه همون لحظه که داره در موردش حرف میزنه یه چیز پرت بگی انگار گوش نمی‌دادی بعد بگی ببخشید داشتی صحبت میکردی وسط حرفت پریدم چی میگفتی؟ 😁

2728

جدی بگو میترسم دوباره بزنی زیر حرفت 

حرفت برام سند نیس 

منم بیخیال شدم 

اگر خیلی اصرار کرد 

یه قرارداد کتبی بنویسید و امضا کنید دونفر شاهد هم امضاکنن تا نزنه زیر قول و قرارش 

خودمو میزنم به اون راه.هرچی بگه میگم نمیدونم!کدوم؟

تابلو میگه فلان

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏
اخلاق شخصی من اینطوری هست که همون دفعه اول که رفتار بدی دیدم قید شراکت رو می زنم. این شامل حال همه م ...

عزیزم حالا ک شده 

من جواب خواستم ن شعار

چرا مستقیم سوالو نمیپرسین هی توی مغزم ترجمه میکردم موقع خوندن  اگه میخوای وانمود کنی یه کاری ب ...

خوب میگه اینو میگفتم 

بعدش چی بگم ک بفهمه کلا بیخیال شدم

عزیزم حالا ک شده  من جواب خواستم ن شعار

من شعار نمی دم اخلاق شخصی خودم رو گفتم که دیگه قید اون شراکت رو می زنم. توی کارم با افراد مختلف شراکت دارم و این جزو خطوط قرمزم هست. البته جزو قواعد اصلی شراکت هست

جدی بگو میترسم دوباره بزنی زیر حرفت  حرفت برام سند نیس  منم بیخیال شدم  اگر خیلی ا ...

دیگه واقعا بیخیال شدم

ومیخوام اینو بش بفهمونم 

من شعار نمی دم اخلاق شخصی خودم رو گفتم که دیگه قید اون شراکت رو می زنم. توی کارم با افراد مختلف شراک ...

منم قیدشو زدم

چطوری بش بفهمونم بیخیال شدم؟ 

خوب میگه اینو میگفتم  بعدش چی بگم ک بفهمه کلا بیخیال شدم

ببین وقتی یه موضوعی برات خیلی مهم بوده و تو وانمود کنی با شنیدن حرفش گوش هات تیز نشده خودش کاملا گویای این مسأله ست که دیگه از درجه اعتبار ساقط شده برات 

ولی احتمال اینکه شوهرت خودشو بزنه به نفهمیدن و بگه داشتم در مورد این حرف میزدم هست اون موقع بگو اوهوم باشه همین انگار فقط یه جمله خبری شنیدی 

بعد قبل اینکه دوباره به حرف بیاد بگو حرفتو نگه دار من برم غذا رو هم بزنم بیام بعد از همون آشپزخونه در مورد اینکه دوست داره با غذاش ماست بخوره  یا سبزی سوال بپرس 

قشنگ جا میفته براش که این مسأله ذره ای فکرت رو مشغول نمیکنه 

اگر گفت چرا اینجوری می‌کنی مستقیم بگو دارم گوش میدم ولی ما در مورد این مساله قبلا حرفامونو زدیم و به توافق نرسیدیم وقتی از این به بعد هم قرار نیست اتفاق جدیدی بیفته خب چی کار میتونم بکنم بذارم غذام بسوزه‌؟ 

2706