2733
2734

چرا اجازه میدید یکی اونور گوشی بهتون بخنده طرف قشنگه معلومه همه رو اسگل کرده نوشته نصف مرغ مال ۲۵نفر و این تاپیک پربازدید شده خیلی جالبه برام اخه حتی نباید تو این تاپیکا ی دونه ایموجی گذاشت بد ی بیچارهایی تاپیک میزنن نمیدونم مثلأ پای بچم سوخته چیکار کنم دریغ از اینکه ی پست بذارید

اگه فا..ل خواستی درخواست بده

مردم دلقک پسندن اینستارو ببین همه ریحانه پارسا رو فالو میکنن ولی کمتر کسی ی تاریخ دان رو میشناسه

آرمان❤آرتین❤روح الله❤(خودم میخوام تعلیق شم و هر زمانی بخوام خودمو مسموم کنم به نینی سایت و اینستا میرم)

ادمها خودشون حد خودشون رو مشخص میکنن.

این تاپیک که معلومه

چه دلسوری و طرفداری از تاپیکها یا ادمهایی میکنن که کاملل دروغن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اگه سر کاری نباشه که پربازدید نمیشه عزیزم  نصف پربازدیدا تو نی نی سایت معمولا تخیلیه

خب ماها پربازدید میکنیم دیگه اگه انقدر زود باور نباشیم ۴تا مثل اینا پیدا نمیشن ب شعورمون توهین کنن واقعأ بهم برخورد تاپیکشو خوندم میخاستم هزارتا فوشش بدم اما گفتم حیف انگشتام

اگه فا..ل خواستی درخواست بده

خب وقتی تو زندگی خودمون با همچین موردایی روبرو شدیم، غیر واقعی بودن همچین تاپیکی دور از ذهنه.

طرف واسه ما شش تا ادم بزرگ فقط صد گرم گوشت چرخکرده رو واویشکا درست کرد گذاشت وسط. خب اینجور مثالا زیاده

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...