2737
2734
عنوان

بیایین راز پوست خوبمو بگم خانوما

326 بازدید | 34 پست

خب خب رازش اینه هیییییییییچی به صورتتون نزنید هیییییییییچی نه آرایشی نه مرطوب کننده نه ضد آفتاب 

من فقط ی رژ میزنم اونم تو مهمونی 

پوست هر چقدر دستکاری بشه بدتر جوش میزنه چالو لک میوفته صبا صابون هم بهش نزنید فقط با آب سرد بشورید تماااااااام جوش هم زدید هیییییییییچی نزنید خودش به مرور از بین میره 

دست شما درد نکنه

خجالت اعتیادنداره یکمی بکشید بد نیستا🥲🥲                      🥀ماهم توجه دیدیم ولی هارنشدیم🥀                               😏 قبل از اینکه قیافه بگیری ببین اصن داریش😊                         اگه دنیا عدالت داشت مردهم بکارت داشت🤐🤐                 https://harfeto.timefriend.net/16508045053455

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من پوستم عالیه روغن ارگان میزنم.مواد شیمایی نمیزنم ب صورتم و فقط با اب ولرم میشورم

بیرونم همیسه ضد افتاب دارم

هر حاجتی داری 7 بار دعای نادعلی کبیربخون معجزس که میگم⭐️👌میگه که:باز این خودکار ها دارد به پایان میرسد؛گر چه مِهر از او ندیدم دارد آبان میرسد🙂💫شمع را باید از این خانه برون بردن و کشتن تا که همسایه نداند که تو در خانه مایی💛💫نقش بندی میکند هر دم خیالش در نظر؛هیچ نقاشی نمیبندد چنین نقشی دگر💫 بارونو دوست دارم اما همیشه اقیانوش موجب ترسم بوده🐚🌙جهت خوشبختیم یه یا ارحم الراحمین مهمانم کن💛🌙
2706