2410
2553

ببینید زود قضاوت نکنید و نزنیدم... من از ی آقایی خوشم میاد ۷-۸ ماهه ،اونم میاد فکر کنم... سعی کرد بهم نزدیک شه... چس کردم ی مدت رابطمون سرد شد... سر اینکه گفت خیلی دلربایی ، حقیقتا دلم رو بردی اوضام یکم بهتر شده حتما میام خواستگاری خودت اولین نفر ... بعد من چس کردم گفتم چی بگم فعلا بهتره رو خودمون و اهدافمون تمرکز کنیم ضر زیادی زدم اونم مغرور ( خوش چهره و بدنساز / دندونم میخونه کافاثات) بعد ی مدت دوباره اومد طرفم خب؟ منم گفتم زیاد بی محلی نکنم حالام که خودمم دلم هست.... دیشب عکسشو گذاشت بعد من گفتم این همه اون تعریف کرده از زیبایی من ... بزار منم ی بار ی چیز بگم... تو عکسش جدی بود ( عاشق این جدی بودنشم) بعد من ریپ زدم گفتم 

من: جون تو فقط اخم کن جاذاب 😍😂

_ اع ! تو این یکی که دیگه اخم نکردم😄

من: چرا من ی اخمای ریز و زیر پوستی میبینم 🚶🏻‍♀️😂

_خب تو دوست داری برات بخندم یا اخم کنم؟

من: هر دوش قشنگه🙈🤪

_خب پس هر دوش برای تو

من: کار خوبی می‌کنی 😇 میدونی چرا؟ چون من امانت دار خوبی ام 😌

_ اگه بهم ثابت شه ، خیلی چیزای مهم تر و قشنگ تر رو بهت هدیه میکنم :)))

حالا من چی بگممم؟

ی چی بگین سبک جلوه نکنم !!!! و بی محلی هم نشه !!!!

برام مهمه 

وااای کمکککک

این کاربری دست دو نفره . لطفا مارو اشتباه نگیرید . یا اگه گرفتید زود قضاوت نکنید و به رگبار فحش ببندید 

اصلا از این پسرای هول رو مخم نیست ... خیلی وقته میشناسمس... خیلی مودبه با من... یعنی مثل ی خانم محترم باهام رفتار می‌کنه و هیچ وقت پاشو از گلیمش دراز نکرده...

این کاربری دست دو نفره . لطفا مارو اشتباه نگیرید . یا اگه گرفتید زود قضاوت نکنید و به رگبار فحش ببندید 

الان من چی بگم که تر نزنم مثل سری قبل،!!! سری قبل پسره ی بیچاره داره غیر مستقیم میگه دوست دارم من ریدم تو جو عاطفی و احساسی با بی محلیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
حالتو خریدارم :/

با بحث نکن تو کونم عروسیه 🤣😂😂 فرض کن کراشت که کراش کل اینستاس 😂😂😂 فقط با تو اینطور بحرفه 😂😂🤣🤣🤣 و بقیرو محل سگم نده🤣🤣🤣🤣 دوسم داره فکر کنم

بگو یاواش برو نخوری تو در اوخی چه خوبه ولی😂

وای اره سری قبلی بیچاره زدم تو پرش... خاک تو سرم کنن

2706